Про нас
увійти

Президент ПФЛ Мілетій Бальчос відвідав тернопільську Ниву

категорія: Футбол | дата: 30 04 2013 | переглядів: 565
Президент ПФЛ Мілетій Бальчос відвідав тернопільську Ниву

Президент ПФЛ Мілетій Бальчос здійснив чергове відрядження до футбольного клубу Нива, що у Тернополі.

Під час робочого візиту президент Ліги ознайомився з діяльністю клубу в частині розвитку спортивної інфраструктури та поспілкувався із заступником ОДА Тернопільської області Петром Гочем і  президентом клубу Автанділом Мдінарадзе. За словами пана Мдінарадзе, перед футболістами та тренерським штабом Ниви поставлено завдання підвищення у класі: за підсумками сезону 2012-2013 років команда має увійти до першої ліги українського футболу. Чи вдається це наразі тернополянам, розповів Мілетій Бальчос.

— У ході візиту я відвідав дуже принциповий матч між Нивою та Скалою, яка теж ставить перед собою амбітні завдання. У результаті напруженої спортивної боротьби перемогу з рахунком 1:0 здобули господарі, результативно виконавши пенальті, призначений арбітром зустрічі на 94-й хвилині матчу.

Ознайомившись із інфраструктурою клубу, скажу, що дуже помітно те, що клуб дуже виважено підходить до питань клубного менеджменту, фінансування  та розвитку інфраструктури.

У планах очільників клубу — будівництво заміської тренувальної бази. Наразі під цей проект вже підібрано ділянку та розроблено  план забудови території. Керівництво області та  Ниви розглядають декілька варіантів розвитку спортивної інфраструктури: по-перше, це можливість реконструкції та будівництва футбольних полів на місці розташування колишньої навчально-тренувальної бази Ниви у селищі Гаї та забудови території, на якій розташовуватимуться тренувальні поля та адміністративно-житловий комплекс неподалік від Тернополя. А взагалі, у перспективі – створення масштабного спортивного містечка та футбольної Академії, де виховуватимуться виконавці для Ниви. По-друге, у планах клубу — завершення будівництва стадіону у місті Збараж (покрівля над трибунами та виконання косметичного ремонту в роздягальнях).  Варто зазначити, що ФК Нива започаткував проведення трансляцій матчів у мережі Інтернет. Ця новація  стосується не тільки домашніх матчів, а й виїзних.  До речі, перша трансляція відбулася під час проведення матчу Нива - Скала. 

Як бачите, плани дуже далекоглядні. Якщо все буде реалізовано, а я упевнений, що все вдасться, адже Нива заручилася підтримкою губернатора Тернопільської ОДА В. Хоптяна, то це стане великим кроком у розбудові футболу, особливо дитячо-юнацького, на Тернопільщині.

Джерело: ПФЛ

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook
Стрічка новин