Про нас
увійти

Василь Івегеш: "Наші гравці побоювалися Славутич"

категорія: Футбол | дата: 28 04 2013 | переглядів: 697
Василь Івегеш:

Тренер ФК Тернопіль Василь Івегеш прокоментув матч своєї команди проти черкаського Славутича.

— Мабуть, коли ви їхали до Черкас, то хотіли іншого результату?

— Ми Славутич бачили в Тернополі і мені дуже сподобалась ця команда. На мою думку, кращий футбол був, ніж сьогодні. Також були побоювання щодо черкаських високих гравців та стандартних положень. Зокрема можу відзначити Монахова, який вдало грає на другому поверсі.

— Навіщо команді брати участь додатково ще у студентській лізі?

— У нас є гравці, які не потрапляють до основного складу, і таким чином вони можуть мати ігрову практику, вдосконалювати свою майстерність. Тим більше, футболісти молоді, поки недосвідчені. Їм постійна практика потрібна.

— Розраховуєте у наступному сезоні потрапити у Першу лігу?

— У нас конкретних завдань, на відміну від перших трьох команд щодо Першої ліги, немає. Головне завдання піднятися як можна вище у турнірній таблиці і награвати склад на майбутню перспективу.

— Склалося враження, що футболісти з Тернополя побоювалися суперника.

— Так, це була моя помилка, що дозволив футболістам тиждень тому переглянути Славутич у Тернополі. Тому трохи побоювалися Славутич. Після перерви зрозуміли, що з Черкасами можна грати і добитися прийнятного результату. Але це вилучення сплатило всі карти.

— З огляду на те, що за Першу лігу гравці ФК Тернопіль не борються, яким буде для вас прийнятним місце по закінченні сезону?

— Наше місце від четвертого до шостого. В трійку призерів навряд чи зможемо потрапити, хоча обов’язково будемо боротися.

Джерело: ua-football.com

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook
Стрічка новин