Футбольний турнір пам’яті Віталія Полянського виграли тернополяни (+ ФОТО)

категорія: Футбол | дата: 28 04 2013

24-26 квітня в Тернополі проходив 16-тий турнір з футболу серед дитячих команд, присвячений пам’яті тренера Віталія Полянського, повідомили в управлінні фізкультури і спорту ТОДА.

Участь у цих змаганнях, які проводилися вже 16-тий рік поспіль, взяли 6 команд юних футболістів 2000-2001 років народження з Вінниці, Львова, Луцька та Тернополя.

Відбувалися ігри за коловою системою на футбольному полі комунального закладу Тернопільської міської ради дитячо-юнацької спортивної школи з футболу та інших ігрових видів спорту.

Перемогу здобула команда Тернопільської ДЮСШ з футболу та інших ігрових видів спорту, а її капітан Віталій Шеремета відзначений, як кращий гравець турніру, та, відповідно, — кращий у команді. Друге місце посіли представники львівського футбольного клубу Карпати, і кращим гравцем серед них визнано Романа Сидорківа. Третє місце здобув ФК Волинь (м. Луцьк), а кращим гравцем став Максим Сабатюк.

На четвертому місці — команда Вінницької ДЮСШ "Блохіна та Біланова" (кращий — Юрій Левицький). П’ятими у турнірній таблиці теж стали вінничани, але команда гравців 2001 року народження. Кращий у ній — Максим Коваль. Шоста позиція у турнірній таблиці дісталася 12-річним футболістам із Тернопільської ДЮСШ з футболу та інших ігрових видів спорту. Кращий у команді та наймолодший у турнірі — Віталій Кузьмак.

Переможці та призери турніру нагороджені кубками, грамотами та медалями організаторів турніру. А вручали нагороди дружина Віталія Павловича Полянського Тетяна Іванівна, начальник управління з питань фізичної культури і спорту облдержадміністрації Ігор Підгайний та начальник відділу управління у справах молоді та спорту Тернопільської міської ради Андрій Рибак.

Виступаючи перед юними футболістами, Ігор Підгайний побажав їм підвищувати свій рівень майстерності гри, одержувати задоволення від занять спортом і запросив до участі у цьому турнірі наступного року.

Підбиваючи підсумки турніру, головний суддя змагань, методист ДЮСШ з футболу Віктор Вересюк зазначив, що наші команди до турніру готували тренери Андрій Яблонський та Богдан Бучинський. Команда юнаків 2000 року народження, яка виграла турнір, у подальшому буде представляти футбольну школу на першості України серед дитячо-юнацьких закладів Вищої ліги, яка стартуватиме у вересні. Віктор Ярославович залишився задоволеним рівнем підготовки тернополян. А також висловив думку учасників турніру про хороший організаційний рівень змагань та фізичної і технічної підготовки гравців команд.

Нагадаємо, що Віталій Павлович Полянський був одним із провідних тренерів Тернопільської області з футболу, який чудово зарекомендував себе ще в 1970-80-х роках минулого сторіччя. Футбольні команди під його керівництвом  вдало виступали на Спартакіаді народів СРСР. Також тренував Тернопільську Ниву та був знаним фахівцем, вихованці якого сьогодні працюють у спортивних школах області.