ФК Тернопіль розбитий у Черкасах

категорія: Футбол | дата: 27 04 2013

Сьогодні, 27 квітня, футбольний клуб Тернопіль у рамках четвертого туру плей-офф Другої ліги поступився на виїзді черкаському Славутичу з рахунком (3:0).

Надзвичайно цікавий факт, але всі три зустрічі між Тернополем та Славутичем у цьому сезоні завершилися з одинаковим рахунком — (3:0).

Для підопічних Івегеша це вже другий розгром на черкаському стадіоні. Майже рік тому ще "зелена" команда ФК Тернопіль саме на цьому стадіоні провела свій перший матч у статусі професійного клубу. Тоді черкащани не пошкодували новачка, забивши три "сухі" голи. Цього разу історія повторилася і підопічні Сергія Пучкова знову змусили кіпера "муніципалів" витягувати м'яч з сітки воріт тричі.

У першому таймі Славутич забив зусиллями Тарасенка (1:0), який реалізував пенальті, а подвоїв рахунок вже після перерви Сергійчук, який тиждень тому забивав і у ворота тернопільської Ниви (2:0). Остаточно добив гостей м'яч від Дацюка (3:0), який забивав вже десятьом гравцям Тернополя, адже вилучення заробив Пастернак.

Отож, Тернопіль продовжив свою невдалу виїздну серію, програвши у другому турі поспіль. А Славутич, набравши три очки, наздогнав у турнірній таблиці Ниву, яка йде другою. Тепер у обох команд по 42 очки. Щоправда, Нива свій матч проведе завтра проти стрийської Скали і має всі шанси знову відірватися від переслідувача.