Студентський ФК Тернопіль не зумів обіграти столичний Легпром

категорія: Футбол | дата: 24 04 2013

Сьогодні, 24 квітня, на стадіоні ТНПУ відбувся матч чемпіонату України серед студентів у якому ФК Тернопіль-ТНПУ зіграв внічию (1:1) з київським Легпромом.

Команди обмінялися голами ще на старті поєдинку. У першому таймі глядачі, які восновному складалися з студентів педуніверситету, могли спостерігати на полі рівну боротьу.

Але після перерви ініціатива повністю перейшла до тернопільських студентів. Підопічні Василя Івегеша влаштували Легпрому справжню осаду воріт. Гості за весь другий тайм мали лише один момент, проте який. Захисники Тернополя залишили на самоті киянина, який мав розстрілювати ворота Руслана Мазура, але не влучив у ціль.

Натомість ФК Тернопіль-ТНПУ постійно був в атаці та створив низку моментів біля чужих воріт. У середині другого тайму м'яч потрапив у поперечину воріт гостей. А наприкінці матчу перемогу був зобов'язаний виривати один з гравців Тернополя, який опинився віч-на-віч з воротарем. Проте голкіпер гостей зіграв вище всіляких похвал і відбив удар тернополянина.

Зазначимо, що більшу частину тайму гості відіграли у меншості, адже за другу жовту з поля пішов гравець Легпрому.

Фото з матчу ФК Тернопіль-ТНПУ - Легпром у нашій фотогалереї.