Нива та Славутич забили по голу

категорія: Футбол | дата: 21 04 2013

Сьогодні, 21 квітня, тернопільська Нива провела першу домашню гру на другому етапі Другої ліги. Оновлена команда Яворського не змогла переграти підопічних Пучкова.

Перша гра жовто-зелених на домашній арені створила чималий ажіотаж з боку вболівальників. Хоча минулого тижня у Тернополі відбувся матч між "муніципалами" та Скалою, але він зібрав заледве тисячу глядачів. А от подивитися на "Ниву", яка на кожному кроці заявляє про Першу лігу, прийшли майже 5000 охочих. І, звісно, вони очікували не перемогу, адже взимку тернопільська команда непогано "затарилася" гравцями високого рівня. Мабуть, саме на "зіркових", за мірками Другої ліги, новачків прийшли подивитися тернопільські глядачі.

Варто відмітити, що Нива на початках справді виправдала статус фаворита поєдинку. Жовто-зелені доволі швидко відкрили рахунок. На 6-ій хвилині матчу вдруге у сезоні за Ниву забив Ігор Мельник (1:0). Здавалося, що підопічні Ігоря Яворського ще до перерви оформлять перемогу. Моменти для цього були. Зокрема двічі м'яч перевіряв на міцність каркас воріт Славутича.

Черкащани, попри свою пасивність у атаці, моменти теж створили, але двічі майстерно зіграв Новак. На перерву команди вирушили за мінімальної переваги Ниви.

Одразу ж згадався минулотижневий матч в Овідіополі, де Нива, після хорошого першого тайму, у другому, забила суперникам тричі. Але у випадку з Славутичем, сталося по-іншому. Нива вийшла на другий тайм зарядженою на перемогу, але досить швидко "розрядилася". Гострота атак суттєво зменшилася і це дало змогу розкритися гравцям з Черкас.

Підопічні Сергія Пучкова сповна скористалися пасивністю Ниви. "Свіжий" Михайло Сергійчук, який замінив Дацюка, у середині другого тайму реалізував вихід сам-на-сам з Новаком і зрівняв рахунок (1:1).

До останніх хвилин тайму Нива таки намагалася вирвати таку потрібну перемогу. Але гравці Славутича грати не давали. Постійні зриви атак та дрібні фоли у виконанні гостей зіпсували кінцівку гри. А догравали матч футболісти Славутича у меншості через вилучення Лисоконя (друга жовта).

Отож, Нива та Славутич втретє у цьому сезоні розходяться миром. Ця нічия не піде на користь жодній з команд, адже чернігівська Десна свій матч виграла. Єдиний позитив — для Славутича, адже команда обійшла у таблиці ФК Тернопіль, який опустився на четверте місце. Нива залишається другою, але відставання від лідера тепер становить 9 очок.

Як і минулого року, тернопільські футболісти не реалізовують цілу низку своїх моментів, хоча гра команди значно покращилася у порівнянні з 2012-им. Саме це і зіграло злий жарт з Нивою, яка заслуговувала на перемогу, але упустила три очки...