Про нас
увійти

Тренер ФК Тернопіль: "До зустрічі з Десною ми підходимо без кадрових втрат"

категорія: Футбол | дата: 18 04 2013 | переглядів: 867
Тренер ФК Тернопіль:

Перед подвійним виїздом Тернополя до претендентів на підвищення у класі Десни та Славутича, про свої очікування від них, і в першу чергу від зустрічі з лідером групи, клубній прес-службі повідав наставник Тернополя Василь Івегеш.

— Дуже добре, що до зустрічі з Десною ми підходимо без кадрових втрат, — зазначив Василь Івегеш. — Хоча у нас і є футболісти які "висять" на картці, жоден з них по цій причині зустріч з лідером не пропустить. Також слід сказати, що той матч стане для нашої команди ледь не першим у сезоні зіграним на нормальному полі, і після тернопільського "болота" ми почуватимемось вже по іншому. Грати будемо другим номером, і ловити шанси на контратаках. Звичайно ж розуміємо, що можемо розраховувати на залікові бали лише за рахунок бажання та самовіддачі. Десна після програшу у Черкасах зробить усе, щоб реабілітуватись на очах рідних уболівальників, проте і нам вже немає куди відступати.

— Одразу після поєдинку з Десною на Тернопіль очікує виїзна зустріч із ще одним претендентом на підвищення у класі — Славутичем... скільки набраних очок у цих двох поєдинках влаштує Тернопіль?

— Ну, мені, як і кожному тренеру на моєму місці хотілось би максимуму, однак прекрасно усвідомлюємо силу наших суперників, тож навіть одне здобуте очко не можна буде назвати провальним результатом.

Джерело: ФК Тернопіль

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook