ФК Тернопіль-ТНПУ переміг у Києві

категорія: Футбол | дата: 18 04 2013

Сьогодні, 18 квітня, перший матч у другому колі студентської ліги з футболу провела команда ФК Тернопіль. У Києві тернополяни протистояли Меркурію.

Перші два тури другого кола за участю ФК Тернопіль-ТНПУ перенесли. Команді належить зіграти перенесені матчі проти кременецького Буревісника та СК Податковий університет з Ірпіня (цей мат заплановано на 2 травня).

Щодо поєдинку проти Меркурія, то тернопільські студенти швидко пропустили, але і швидко відігралися. Господарі повели у рахунку на 6-ій хвилині гри, але через хвилину Роман Гаврилюк забив у відповідь (1:1). Ще до перерви команди знову обмінялися голами. В середині тайму кияни знову вийшли вперед (2:1), але на передостанній хвилині тайму гол Богдана Семенця встановив рахунок (2:2).

По перерві на полі домінували саме тернопільські футболісти. Ще один гол до свого активу записав Богдан Семенець (2:3), а остаточно добив Меркурій Ігор Мединський (2:4).

Перемогу також відсвяткував кременецький Буревісник, який вдома приймав гостей з Одеси — ФК Юнга-морська академія. Долю поєдинку вирішив єдиний гол кременчанина Віталія Груші на 23-ій хвилині матчу. Це взяття воріт принесло Буревіснику три очки.