Тернопільські футболісти у Першій лізі. Хто? Де? Коли?

категорія: Футбол | дата: 16 04 2013

Кілька вихованців тернопільського футболу взяли участь у черговому турі Першої ліги.

Аж до 87-ї хвилини у футболці донецького Олімпіка грав тернополянин Ігор Семенина, якого замінили наприкінці матчу. Донеччани зустрічалися з Олександрією і поступилися (1:4). Зазначимо, що арбітром цього матчу був Андрій Яблонський з Тернополя.

У зв'язку із заміною матч не дограв Ігор Мединський з Динамо-2. Його команда на виїзді протистояла Полтаві і зіграла внічию (1:1). Тернополянин провів на полі 65 хвилин.

Героєм зустрічі Зірка – Геліос став колишній форвард тернопільської Ниви Ярослав Галенко. Саме на його рахунку переможний м'яч за кіровоградську команду, яка виграла (1:0).

А от візит у Чернівці для ще одного екс-футболіста Ниви Андрія Ковальова, який грає у Миколаєві, виявився невдалим. Буковина перемогла (4:0).