ФК Тернопіль в болоті обіграв Скалу (+ ФОТО, ВІДЕО)

категорія: Футбол | дата: 14 04 2013

З мінімальним рахунком (1:0) завершилося протистояння тернопільських "муніципалів" та гостей зі Стрия, які грали у рамках Другої ліги 13 квітня. Побачити яскравий футбол вболівальникам завадив стан газону, який був дуже далеким від ідеалу.

Саме через незадовільний стан поля поєдинок ФК Тернопіль-Скала хотіли перенести, але цього не відбулося і футболістам довелося місити болото на "Міському" стадіоні.

На першому етапі Другої ліги ФК Тернопіль вже двічі завдавав поразки стриянам. Останнього разу гості з Львівщини отримали у Тернополі три голи, але цього разу для перемоги "муніципалам" вистачило і одного. Забити більше заважало поле, а також той факт, що команда лише входить у ігровий ритм після зимової перерви.

Скала, яка взимку дозволила собі провести тренувальні збори у Туреччині, відверто розчарувала рівнем своєї гри. І хоча гравці Тернополя теж не показували фантастичного футболу, але на фоні дій стрийської команди виглядали куди пристойніше.

Зі старту у складі ФК Тернопіль вийшов єдиний дебютант — голкіпер Микола Плетеницький. У рамці воріт він замінив Романа Данковича, який переїхав до Стрия, але через травму участі у поєдинку проти екс-одноклубників не брав. Випускати когось із молодих новачків Тернополя головний тренер Василь Івегеш не ризикнув, віддавши перевагу досвідченим та перевіреним бійцям, які тренера не розчарували.

Гру команди розпочали доволі важко. Стан поля суттєво вплинув на швидкість гри, тому вболівальники відверто нудьгували. Але у середині першого тайму гол Сороцького змусив публіку піднятися на ноги. Тернополяни розіграли доволі просту комбінацію, Богдан Семенець, отримавши передачу від Чорного, прорвався крізь оборону Скали по лівому флангу і зробив прострільну передачу у штрафний майданчик, де Ігорю Сороцькому залишалося лише підставити ногу (1:0). В цьому моменті відверто провалилася захисна ланка стриян, яка не зорієнтувалася у простій ситуації.

До перерви свої нагоди також не реалізували Богдан Семенець та Андрій Дубчак. А футболісти Скали, які мали хороший момент на початку гри, під завісу тайму зовсім забули про атаку і всі сили кинули на оборону своїх воріт.

Після відпочинку розподіл сил на полі не змінився. Скала продовжувала "ігнорувати" атакувальні дії, а Тернопіль створив біля воріт суперників ще низку небезпечних моментів. Найбільш реальну нагоду подвоїти рахунок втратив кращий бомбардир Другої ліги Богдан Семенець, який пробивав із середньої відстані. Але в цьому моменті аплодисменти заслужив кіпер Скали, який здорово виручив свою команду.

Підсумок матчу — мінімальна, але впевнена перемога команди Василя Івегеша, а також "вбитий" газон на тернопільському стадіоні, який вже через тиждень прийматиме гру Нива – Славутич.