Про нас
увійти

Ігор Яворський: "Нива гратиме в атакувальний, технічний та швидкісний футбол"

категорія: Футбол | дата: 11 04 2013 | переглядів: 791
Ігор Яворський:

Перед першим календарним матчем Ниви у 2013 році проти Реал Фарму з Южного всі футболісти тернопільської Ниви перебувають у бойовому настрої та готові показати якісний і, що найголовніше, переможний футбол. Про це клубну прес-службу запевнив головний тренер команди Ігор Яворський.

Можна говорити, що в Ниві відбулася кадрова революція

— Склад Ниви поповнили кваліфіковані виконавці, більшість з яких пограли в різних клубах Прем'єр- та Першої ліи. Новачки, і це мені приємно сказати, змінили обличчя нашої команди в кращу сторону. Якщо раніше ми діяли в силовий та атлетичний футбол, то сьогодні Нива гратиме в атакувальний, технічний та швидкісний футбол, який не може не подобатися вболівальникам, — запевнив тренер тернопільської команди.

На сьогодні, за словами коуча, лише останній новачок команди Тарас Яворський не набрав потрібної функціональної форми, бо не проходив з командою тренувальні збори, всі решта перебувають у бойовому настрої перед першим матчем з Реал Фармом, скучили за великим футболом, а тому готові до якісного футболу, який тішитиме око тернопільського вболівальника.

Що ж до втрат, то останніми залишили Ниву її ветерани Анатолій Маткевич та Юрій Войтович. За словами Ігоря Петровича, перший перейшов в один з клубів Молдови, інший завершив футбольну кар'єру. "Вони прекрасно розуміли, що на їх місце прийшли футболісти зовсім іншого, вищого рівня, тому розлучилися "полюбовно".

На жаль, ще одного нападника, як на це сподівалися.

— Форварда таранного типу, який би за манерою гри нагадував Тараса Кабанова, нам знайти не вдалося. А просто брати кого вийде, ми не хотіли. Разом з тим зазначу, що в нас є ряд гравців лінії атаки (Товкацький, Лакуста, Мельник), які досить непогано грають і на яких ми власне робитимемо ставку в нападі, — зазначив Ігор Петрович.

І на завершення нашої розмови тренер Ниви сказав: "Ми серйозно готувалися тільки для того, щоб принести нашим вболівальник задоволення від гри Ниви і одночасно здобути путівку до Першої ліги!".

Тим часом футболісти Нива 7 квітня, приїхавши з заключного тренувального збору з Криму, отримали тільки один вихідний день. А вже 9 квітня відбули до Одеси, щоб мати змогу на нормальних полях потренуватися 11-12 квітня перед поєдинком з Реал Фармом.

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook