Тернопільські футболісти у Прем'єр-лізі. Хто? Де? Коли?

категорія: Футбол | дата: 08 04 2013

Кілька вихованців тернопільського футболу взяли участь у черговому турі найвищого футбольного дивізіону України — Прем'єр-лізі.

Найбільш успішним останній тур "прем'єрки" видався для тернополянина Ігоря Пердути, який грає за полтавську Ворсклу. Вихованець тернопільського футболу доклав чималих зусиль, аби його команда на виїзді змогла переграти дніпропетровський "Дніпро" — (1:2). Ігоря на 85-ій хвилині змінили на Олексія Курілова.

У футболці луганської Зорі знову повний матч провів Григорій Ярмаш. Захисник разом із партнерами домігся нічийного результату у матчі проти одеського Чорнопомця (1:1). Також у пасиві Григорія — жовта картка.

А от поїздка у Донецьк, для вихованця тернопільського футболу Володимира Бідловського, видалася не надто радісною. Його Карпати були вщент розбиті місцевим Металургом (4:0). Зазначимо, що у воротах донеччан відстояв екс-кіпер тернопільської Ниви Юрій Паньків, який поступопо завойовує пост №1 у воротах "металургів".

А от колишній півоборонець Ниви Юрій Путраш, який грає у Таврії з Сімферополя, і зовсім не дограв матч проти Говерли до кінця. На 74-ій хвилині Юрій отримав другу жовту та покинув поле. На той час його команда вже програвала аутсайдеру з рахунком (0:2).