Нива у меншості не змогла переграти Шахтар

категорія: Футбол | дата: 28 03 2013

Сьогодні, 28 березня, третій спаринг на останньому зборі провела тернопільська Нива. Суперником жовто-зелених був представник Другої ліги (група Б) — Шахтар зі Свердловська.

Нагадаємо, що попередні два спаринги підопічних Яворського завершилися поразками. Спочатку Нива поступилася Динамо із російського Брянська (1:2), а потім мінімально програла луцькій Волині (0:1).

У грі з Шахтарем, тернополяни відкрили рахунок доволі швидко. Відзначився один із відомих новачків команди — Григорій Баранець, який вразив ворота свердловців дальнім ударом (1:1). Вже наприкінці тайму Григорій залишить свою команду у меншості, отримавши червону картку за суперечку з рефері.

Шахтар зрівняв рахунок ще до перерви, коли футболіст зі Свердловська "смачно" приклався до м'яча метрів із 25-ти.

У другому таймі наставник Ниви Ігор Яворський провів ряд замін, але змінити рахунок на власну користь гравцям тернопільського клубу не вдалося. Хоча Нива і створила низку небезпечних моментів біля воріт суперника.