Нива мінімально поступилася російському Динамо

категорія: Футбол | дата: 23 03 2013

Сьогодні, 23 березня, у Криму футболісти тернопільської Ниви провели перший контрольний поєдинок на третіх зборах.

Суперником нашої команди була команда Динамо із російського Брянська. Суперникам довелося грати за надзвичайно складних погодніх умов, адже у Куйбишево, де відбувся матч, йшов сильний дощ, який суттєво вплинув на якість гри.

У першому таймі тернополяни більше володіли м'ячем, але першими отримали гол у свої ворота. Після прострілу з лівого флангу футболіст Динамо, якого залишили оборонці Ниви, легко переправив круглого у ворота тернополян (0:1).

Вирівняти рівновагу у рахунку підопічні Ігоря Яворського зуміли по перерві, коли відзначився Віктор Данищук, який вдало зіграв на добивання (1:1). Проте майже відразу росіяни знову вийшли вперед (1:2).

До завершення матчу жовто-зелені мали ще низку нагод щоб вдруге зрівняти рахунок, але жоден із моментів, футболісти Ниви реалізувати не змогли.