Про нас
увійти

Ігор Козелко не може допомогти Ниві, хоча підписав контракт

категорія: Футбол | дата: 15 03 2013 | переглядів: 1094
Ігор Козелко не може допомогти Ниві, хоча підписав контракт

Головний тренер Ниви Ігор Яворський розповів про ситуацію з трьома вихованцями тернопільського футболу, які мають чинні контракти з Нивою, але не тренуються разом з командою в Криму.

— Володимир Плішка та Андрій Скакун у команді, але займаються вони в Тернополі за індивідуальною програмою під керівництвом Ігоря Біскупа. Справа в тому, що у нас обмежена кількість футболістів, яких ми могли взяти на збори. Натомість потрібно було передивитися кілька потенційних новачків, щоб не помилитися в них. Власне тому ряд гравців не поїхали до Криму. Наразі не визначена ситуація щодо Скакуна. Клуб не готовий платити гроші за футболіста, який не буде грати у стартовому складі. Якщо ми знайдемо спільну мову з місцевою ДЮСШ (вона хоче за свого вихованця компенсацію — авт.), тоді його заявимо.

Щодо Ігоря Козелка, то незважаючи на те, що ФК Нива підписав з ним контракт, він поки не може виступати за команду в офіційних матчах. Виявилось, що цього сезону в нього це вже третій перехід, а дозволено тільки два. Наші служби досліджують, чи не стався перехід Козелка з золочівського Сокола до ФК Тернополь у той час, коли команда із Львівщини розпалася. Лише за таких умов Колезко зможе грати за Ниву. Він нам підходив, непогано проявив себе на перших тренуваннях, ми готові були з ним працювати, платити заробітну плату, тому Ігореві клуб запропонував і далі тренуватися в команді. Наразі він взяв паузу. Ми, тренери, його добре розуміємо, адже ситуація для футболіста не з приємних, — зазначив Ігор Яворський.

Джерело: ФК Нива

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook