Нива та Украгроком сильнішого не виявили

категорія: Футбол | дата: 14 03 2013

Черговий поєдинок на кримських зборах провела тернопільська Нива. 14 березня суперником "жовто-зелених" був Украгроком з Головківки (Друга ліга, Група Б).

Першими рахунок відкрили тернополяни. Гол провели на 28 хвилині. Григорія Баранця збили на лівому фланзі атаки, Кікоть виконав навіс навіс зі штрафного — Лазорик пробив головою, і м’яч від поперечини потрапив у ворота (1:0).

Окрім того Нива втратила два ще два чудові моменти забити — виходи віч-на-віч з голкіпером Украгрокома не реалізував Товкацький. Натомість могли забивати також футболісти суперників — у одному з випадків захисник Ниви Лазорик вибив м’яч із порожніх воріт після вдало розіграного суперниками кутового, а в іншому з підступним ударом суперників з 16-17 метрів справився Кирило Суслов.

На початку другого тайму Нива втратила ще два моменти забити: спершу Товкацький пробивав з лінії штрафного із правого флангу без опіки захисників — голкіпер виручив, а згодом Кікоть фактично по центру воріт смачно пробиввав із 20 метрів — м’яч розминувся з поперечиною кількома сантиметрами

Ще одна нагода у Ниви: Швець віддав розрізну передачу на лівий фланг Григорію Баранцю, останній виконав простріл, Мельник пробивав в один дотик — але знову порч зі стійкою. У другому таймі повна перевага на боці наших земляків — Украгроком фактично не переходив центр поля.

Перша нагода у суперників в другому таймі сталася після виконання штрафного із правого флангу фактично з лінії штрафного майданчика. Гравець Украгрокома обвідним ударом цілив у нижній кут воріт — Суслов справився.

А провал оборони на правому фланзі увінчався пропущеним м’ячем. Гравець суперників "продвивши" захисні редути Ниви вийшов на ударну позицію, та перекинув Кирила Суслова — (1:1).

Два вилучення у команд-суперниць — Мельник не поділив щось із гравцем суперників, справа ледь не дійшла до бійки. Арбітр не вагаючись "нагородив" червоними картками обох. Йшла 78 хвилина зустрічі...

Останні хвилини зустрічі пройшли у доволі напруженій боротьбі — на полі точилась справжня "рубка". Втім, змінити нічийний рахунок не вдалось нікому. Фінальним свистком арбітр зустрічі зафіксував "мирову" (1:1).

Склад Ниви: Суслов, Лазорик, Ільків, Романюк (Данищук, 46), Яневич, Кікоть, Баранець Г, Швець, Мельник, Товкацький (Лакуста, 65), Басараб (Білий, 46).