Резервісти Ниви поступилися дніпродзержинській Сталі

категорія: Футбол | дата: 10 03 2013

Сьогодні, 10 березня, свій четвертий спаринг на третьому навчально-тренувальному зборі в Криму провела тернопільська Нива. Суперником тернополян стала друголігова команда Сталь з Дніпродзержинська.

Стартові 15 хвилин гри пройшли в рівній боротьбі, здебільшого події відбувалися в центрі поля. До загострень справа доходила зрідка. Небезпека здебільшого ставалася після кутових, яких команди на двох вже подали шість. Змістовним атакувальним діям команд заважав і сильний боковий вітер.

Футболісти Ниви, граючи проти вітру, не відзначилися великою активністю. До небезпечних моментів біля воріт Сталі можна відзначити випад тернопільського нападника Олександра Лакусти та удар з середньої відстані досвідченого півзахисника Анатолія Маткевича. В обох випадках м’яч пролетів повз ворота. На цьому перший тайм завершився — (0:0).

Другий тайм тернопільська команда розпочала без замін. У Ниви до небезпеки привела подача м'яча у виконанні Стоцького. Замикати дальню стійку повинен був Войтович, але не дотягнувся до м'яча лічені сантиметри.

Також небезпечним був штрафний з 20-ти метрів у виконанні Басараба. Цього разу надійно зіграли оборонці, які прийняли м'яча на себе. З боку Ниви небезпечною була подача зі штрафного удару з місця правого крайнього Білого — оборонець в останній момент зняв м'яча з ноги Лакусти.

На 80 хвилині Нива пропустила гол. Тернопільський кіпер Руслан Мазур не виручив після помилки оборонців (0:1).

Матч завершився. На жаль, тернополяни проступилися Сталі — (0:1). Ця поразка стала першою для Ниви на третьому тренувальному зборі. Натомість, як зазначають тренери, вона показала в якому напрямку потрібно працювати футболістам найближчого резерву.

Cклад Ниви: Мазур, Гребинський, Мдінарадзе, Данищук, Войтович (Швець), Білий, Лівіцький, Стоцький (Лазорик), Маткевич (Басараб), Лакуста, гравець на перегляді (Товкацький).