Автогол допоміг Ниві обіграти Миколаїв

категорія: Футбол | дата: 09 03 2013

Щойно завершився третій спаринг тернопільської Ниви на третьому навчально-тренувальному зборі в Криму. Суперником був МФК Миколаїв (Перша ліга).

За перших 20-ть хвилин гри на полі спостерігалася рівновага. Гра здебільшого проходила у середині поля. З боку гравців Ниви було створено два небезпечних гольових моменти. Спершу Басараб потужно пробив з 25-ти метрів — воротар суперника з надзусиллями перевів м'яча на кутовий. А згодом Микола Лазорик після подачі м'яча з кутового виграв повітря і завдав удару головою — м'яч пройшов поруч зі штангою.

Силова, чоловіча боротьба в першому таймі завершилася без голів. До небезпечних моментів з боку Ниви варто віднести епізод, коли Ігор Швець отримав діагональну передачу, викотив на вбивчу позицію, але удар Ігореві як слід не вдався. Напівмомент був у Василя Товкацького, але тому м’яч звалився з ноги.

Отож, перший тайм завершився з рахунком — (0:0).

А на 55 хвилині Нива повела в рахунку. Після подачі кутового Кікотем, пішла боротьба і в великому скупчені гравців однієї і іншого команди, оборонець МФК Миколаїв зрізав м’яча у власні ворота (1:0).

На 65 хвилині Нива повинна була забивати ще. Ігор Мельник зробив зрячу передачу справного краю атаки. Дальню штагу замикав Ігор Швець, однак удар головою останнього пройшов вище воріт.

У складі Ниви в середині другого тайму провели перші заміни. Замість Товкацького на поле вийшов Лакуста, а замість Романюка — Гребинський. Через дві хвилині в тернополян проведено ще одну заміну. Замість Григорія Баранця на поле вийшов Маткевич.

Наприкінці матчу відбулася справжня рубка — миколаївці ніяк не хотіли програвати, тому спробували влаштувати штурм воріт Ниви. Натомість тернополян грамотно відбивали всі випади суперника і кілька разів гостро контратакували (на вістрі був Лакуста та Мельник). На 85 хвилині на заміну вийшов Білий замість Кікотя.

Матч завершився….Нива перемогла миколаївців — (1:0).

Склад Ниви: Суслов — Лазорик, Ільків, Яневич, Романюк (Гребинський) — Басараб, Г. Баранець (Маткевич), Швець, Кікоть (Білий) — Мельник, Товкацький (Лакуста).