Нива вирвала перемогу у Буковини

категорія: Футбол | дата: 05 03 2013

Сьогодні, 5 березня, тернопільська Нива провела черговий товариський матч у рамках третього тренувального збору. У Криму, підопічні Ігоря Яворського зустрілися з чернівецькою Буковиною.

Нагадаємо, що кілька тижнів тому Нива та Буковина двічі зустрічалися у Чернівцях. Тоді тернополяни грали двома складами, двічі зігравши внічию (0:0) та двічі поступившись (0:2). Цього разу Буковина теж була близькою до перемоги, але зробити це завадив камбек у виконанні жовто-зелених.

Чернівецька команда, яка виступає у Першій лізі, активно розпочала зустріч і вже на перших хвилинах заробила право на пенальті. Колишнього гравця Ниви — Олександра Семенюка збили у штрафному майданчику. Пенальті футболіст Буковини реалізував (0:1).

Незадовго після першого взяття ворі, голкіпер Ниви вдруге витягував м'яч із сітки. Суперники провели хорошу атаку, яка завершилася навісом та точним ударом головою футболіста Буковини (0:2).

Але ще до перерви, Нива зуміла відігратися. Спершу, після розіграшу вільного удару, Андрій Кікоть скоротив відставання у рахунку (1:2). Зазначимо, що Андрій відзначається вже у другому матчі поспіль. Вчора він забив у ворота ПФК Суми. А на останній хвилині першого тайму один із братів-Баранців реалізував вихід віч-на-віч з голкіпером (2:2).

Вирвати перемогу тернопільській команді допоміг Орест Януш, який на початку другої половини зустрічі головою переправив шкіряну сферу у ворота Буковини (3:2).

Таким чином тернопільська Нива здобуває другу перемогу поспіль. Слідом за Сумами, постраждала і Буковина.