Нива розгромила Суми — (4:0)

категорія: Футбол | дата: 04 03 2013

Сьогодні, 4 березня, на кримському тренувлаьному зборі тернопільська Нива провела спаринг з командою Першої ліги — ПФК Суми. Результат зустрічі видався доволі неочікуваним.

Зазначимо, що у складі Ниви зі старту вийшли усі новачки, які приєдналися до команди останнім часом — брати Баранці, Ігор Ільків, Василь Товкацький та Ігор Мельник. Саме форвард Ігор Мельник став головним героєм першого тайму, оформивши дубль. Спершу він замкнув фланговий навіс від Віктора Яневича (1:0), а згодом пробив голкіпера сумського клубу з гострого кута (2:0).

Після перерви наставник Ниви Ігор Яворський зробив ряд замін, але на гру цей факт аж ніяк не вплинув. Навпаки — Нива нарощувала тепм гри і вразила ворота Сум ще два рази. У середині тайму арбітр призначив вільний удар у бік воріт сумської команди (воротар взяв м'яч у руки від свого гравця). З потужним ударом Василя Білого голкіпер ПФК Суми впорався, але з добиванням Андрія Кікотя шансів у нього не було (3:0).

Остаточно тернополяни добили першолігові Суми наприкінці зустрічі, коли відзначився один із нападників, який перебуває на перегляді у Ниві. Він реалізував вихід віч-на-віч з воротарем (4:0).

Отож, переокнлива перемога Ниви над доволі міцним суперником вселяє надію на майбутні звитяги вже у чемпіонаті Другої ліги. А попереду у жовто-зелених ще кілька товариських матчів на третьому зборі у Криму.