Про нас
увійти

Андрій Кондзьолка: "Гравці Карпат швидше мислять, ніж ми"

категорія: Футбол | дата: 25 02 2013
Андрій Кондзьолка:

Вчора на "Арені Львів" Карпати провели генеральну репетицію перед стартом у весняній частині чемпіонату України. Зелено-білі з рахунком (4:0) перемогли друголіговий ФК Тернопіль. Про перипетії цього матчу, який був закритий для глядачів і журналістів, Галичина спортивна поговорила з багаторічним капітаном гостей Андрієм Кондзьолкою.

— Андрію, як проходив матч?

— За тотальної переваги Карпат. Господарі володіли м’ячем. А коли втрачали, швидко вступали у відбір і забирали назад. Нам було дуже важко щось створити. Але за гру ми таки створили два моменти. Це сталося в другому таймі. Одного разу наш нападник на швидкості обіграв воротаря, але не забив, правда з гострого кута. А в другому моменті нападник вийшов сам на сам з Романом Мисаком, пробив, але потрапив у воротаря.

— Мабуть, вперше грали на "Арені Львів". Як вона вам?

— Сама атмосфера, коли заходиш на "Арену Львів", просто чудова. Стадіон класний. І навіть серед зими стан газону ідеальний — якщо порівнювати з тими полями, на яких ми граємо в Другій лізі. Навіть влітку не завжди знайдеш в Другій лізі такі газони.

— Навіть попри відсутність на трибунах глядачів, все одно було грати приємно?

— Звичайно, коли трибуни заповнені, грати приємніше. Але сама атмосфера просто чудова.

— В яких компонентах Тернопіль поступався Карпатам?

— Коли Карпати організовували атаки, гравці віддавали пас, зразу відкривалися, переміщення в них було постійно. Нам було дуже важко. Вони все робили на кілька миттєвостей швидше. Навіть коли тобі здається, що ти володієш м’ячем, все одно в тебе його можуть легко забрати. Швидкісна і фізична підготовка в них набагато вища. Також гравці Карпат швидше мислять, ніж ми. Для нас було дуже корисно зіграти з таким суперником, відчути, які швидкості у Прем’єр-лізі. Та й саме поводження футболістів на полі, їхні тактичні побудови... Це й близько не рівняється ні з якою командою другої ліги.

— Як гравці Карпат себе поводили? Не помічалося в них зверхності?

— Ні, ставилися до нас, як до звичайного суперника. Зверхності в їхніх діях не було. Навіть якщо були удари по ногах, то це було нехотячи і вони відразу вибачалися. Ніяких грубощів не проявлялося в їхніх діях.

— Як оціните свою гру?

— Важко оцінити свою гру, бо ми грали майже без м’яча. Але деколи були моменти, коли в нас виходило і п’ять передач зробити. Ми старалися. Більше виходило в другому таймі. Можливо, через те, що Карпати трішки розслабились.

— З ким в єдиноборствах найбільше перетинались? Як вони складались?

— Я граю в центрі поля. Там переважно мені доводилось грати проти Худоб’яка, Голодюка, Кенії. Вони постійно мінялися місцями, зміщувалися. І з флангу в центр поля деколи зміщувався їхній новачок, він такий темніший (Сміється).

— Марселіньо? Як він зіграв?

— Швидкісний хлопець. В нього були проходи по флангу, передачі. Якщо брати в загальному, я думаю, що кожен з гравців Карпат зіграв добре.

— А хто із "зелено-білих" справив найкраще враження?

— Мені в загальному сподобалася вся команда. А особливо їхнє ставлення, не було ніякої зверхності. Вони на таких швидкостях грають, що нам дуже важко було за ними встигати. А так, Карпати — дуже цілісна команда.

— Недавно вашу команду покинув воротар Роман Данкович. Чи впоралися нові голкіперами з поставленими завданнями?

— Думаю, так. Оскільки були ще моменти, в яких вони виручали. А пропустив кожен з воротарів по два м’ячі. Ми пропустили після двох кутових. Це більше вина гравців, які не догледіли за своїми візаві. А так, я думаю, вини голкіперів немає в пропущених м’ячах.

— Що головний тренер Василь Івегеш сказав після матчу, як оцінив дії команди?

— Після матчу він не збирав команду. В нас сьогодні тренування і напевно сьогодні розберемо гру.

— Чи поставлені вже завдання перед командою на весняну частину чемпіонату?

— Зустрічі з керівництвом у нас ще не було. Тож завдань на весняний відрізок чемпіонату перед нами ще не ставили. Але те, що потрапили в шістку кращих команд групи, і навіть з третього місця, то ми вже великий подвиг зробили.

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook