Про нас
увійти

Василь Івегеш розповів про товариську гру з Карпатами

категорія: Футбол | дата: 25 02 2013
Василь Івегеш розповів про товариську гру з Карпатами

Головний тренер ФК Тернопіль Василь Івегеш по завершенні товариської гри з Карпатами відповів на питання інформаційного центру львівського клубу.

— Пане Василю, наскільки виправдалися ваші очікування від гри?

— Ми добре знали, куди ми їхали, яка це команда і що на нас чекає. Перед нашою командою було поставлено завдання грати від оборони, як можна менше пропустити голів, це по-перше, і по-друге, щоб не говорили потім, що то був не той спаринг, який хотіли Карпати. Що ж до гри, то треба зазначити, що ми вперше в цьому році вийшли на зелене поле. Вдома ми тренувалися виключно на снігу. Тому в першому таймі нам було дуже важко і ми практично не переходили центр поля. А от у другому таймі ми виглядали вже значно краще, навіть мали два непоганих моменти, коли могли забити.

— Що скажете про Карпати, як вам їхня гра?

 – Карпати — це хороша команда, одразу відчувається, що це клуб Прем’єр-ліги. У львів’ян хороший підбір гравців, склад збалансований у всіх лініях. Звісно, хочу їм побажати успіхів і в національному чемпіонаті, і в кубку України. Сподіваюся вони виступлять успішно і підтримають високу марку західноукраїнського футболу. Карпати — це ж не просто команда, а це візитівка всієї Західної України. Додам, що нам було приємно, коли нас запросили зіграти з Карпатами спаринг, за що хочу подякувати керівництву львівського клубу, бо хто його знає, коли нам ще доведеться зіграти з командою такого рівня.

— Повертаючись до гри, скажіть, що завадило вашим хлопцям реалізувати ті моменти, які вони створили у другому таймі?

— Знаєте, коли мене питати, чи в нас є проблеми з нападниками, то я не можу відповісти, відштовхуючись від гри проти такого суперника, як Карпати. Обидва моменти мав один і той же гравець (Богдан Семенець — Ред.), який, до речі, на сьогодні є кращим бомбардиром не лише нашої команди, а й Другої ліги. Але я не можу його оцінювати по нинішній грі, бо він не є гравцем Прем’єр-ліги. Для нас це була гра, де наші футболісти могли на собі відчути, що таке команда Прем’єр-ліги, як в ній грають і до якого рівня потрібно тягнутися. Тут все роблять набагато швидше і той досвід, який наша команда отримала сьогодні, повинен нам принести користь в майбутньому.

Джерело: ФК Карпати

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook