ФК "Тернопіль-ТНПУ" переміг ФК "Нараїв" у першому матчі 1/4 фіналу кубка області

категорія: Футбол | дата: 18 06 2021

16 червня, у першому матчі чвертьфіналу кубка області ФК "Тернопіль-ТНПУ" на домашньому стадіоні переміг ФК "Нараїв" – 3:1. Тернополяни зуміли відзначитися двома голами у першому таймі і один в другому, гості відповіли одним голом, коли завершувалася година ігрового часу. Що цікаво, господарі два з трьох своїх голів забили з пенальті.

ФК "Тернопіль-ТНПУ" – ФК "Нараїв" – 3:1 (2:0)

16 червня. Тернопіль. Стадіон ТНПУ. 100 гл +26 град.

Арбітр – Іван Мандзюк (Зборів), асистенти – Максим Мохун (Тернопіль), Андрій Стасюк (Ланівці).

Спостерігач арбітражу: Михайло Чайковський (Тернопіль).

ФК "Тернопіль-ТНПУ": Загурський, Заставецький-к, Возьний (Васильченко, 66), Чубатий, Засєдко, Музика (Лилик, 54), Мостовий, Федчишин, Галас, Купчак, Войцещук.

ФК "Нараїв": Горліцький, Данилюк, Дзюла-к, Адамів, Онуфреїв, Карпа, Миколишин (Кушлик, 85), Кантицький (Блакита, 55), Грушицький, Наконечний (Довгунь, 54), Кульчицький.

Голи: Юрій Заставецький (17, з пен., 90+3, з пен.), Михайло Войцещук (43) – Андрій Кульчицький (60).

Попереджені: Я. Адамів (16), В. Онуфреїв (18), П. Данилюк (34), М. Карпа (43).