Про нас
увійти | реєстрація

"Агрон" у спарингу переміг хоростківську "Зорю"

категорія: Футбол | дата: 02 04 2021 | переглядів: 358
"Агрон" у спарингу переміг хоростківську "Зорю"

На стадіоні села Товстолуг, 31 березня, спаринг провели учасники вищої ліги чемпіонату Тернопільської області –  великогаївський "Агрон" та хоростківська "Зоря". З рахунком 5:1 перемогу святкувала команда з Великогаївської громади, повідомляє АФТ.

Матч був цікавим у першу чергу тим, що того дня в обох команда були іменинники-ювіляри. У номінальних господарів 40-річчя святкував голова ГО ФК "Агрон" Великогаївська ОТГ Сергій Зендран, а у гостей – 50-річчя їхній головний тренер Олег Тимець. Команди прагнули красивою грою привітати іменинників, більше це вдалося футболістам "Агрона", хоча їх довелося першими витягувати м’яча з сітки власних воріт. Вже на другій хвилині матчу після передачі з лівого флангу і не зовсім вдалих дій оборонців "Агрона", м’яч дістався до Миколи Куріцького, котрий з другої спроби пробив голкіпера Івана Рогаля (0:1). У середині першого тайму господарям вдалося зрівняти рахунок. Точним виявився удар метрів з 23-ох у нижній кут воріт Валентина Білика (1:1). Буквально через хвилину "агронівці" відзначилися вдруге. Роман Кухарський виконав подачу з кутого, а Ігор Кохман, якого ніхто з оборонців "Зорі" не тримав, ударом головою вивів великогаївську команду вперед (2:1).

Після перерви тренери обох колективів поміняли практично весь стартовий склад. Як виявило, більш рівноцінною заміна було у головного тренера "Агрона" Олега Лівіцького, підопічні якого у другій 45-хвилинці відзначилися ще трьома м’ячами і всі зі стандартів. На 63-й хвилині, поки гравці з Хоросткова вибудовували стінку, м’яча в незахищений кут надіслав Богдан Слоневський (3:1). На 70-й хвилині той ж Слоневський майстерно перекинув стінку, поціливши у ближню "дев’ятку" (4:1). А крапку в матчі поставив Дмитро Стриєшин, котрий забив гол-красень теж прямим ударом зі штрафного, але на відміну від свого партнера по команді, Діма пробив у дальній кут (5:1).

Команди у звітному матчі виступали в таких складах:

"Агрон": 1 тайм – Рогаль, Ковалик, Андрієшин, Коник, Соколовський, Лема, Білик, Кохман, Семенець, Кухарський, Швець; 2 тайм – Мазур, Лівіцький, Лук’янов, Семенець, Павлусь, Стриєшин, Пришнівський, Слоневський, Луцик, Вітович, Капелян.

"Зоря": 1 тайм – Дробний, Яремчук, Бодак, центральний і лівий захисники – гравці на перегляді, Глухан, Городовий, Шевченко, Микола і Сергій Куріцькі, нападник на перегляді; 2 тайм – Чуба, Оконський, Нетеча, Бадеме, правий захисник на перегляді, Глухан, Шевченко, Ватраль, Колесников, правий півзахисник на перегляді, Судомир.

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook