Дебютант другої обласної ліги - ФК "Присівці" провів спаринг у Винниках

категорія: Футбол | дата: 15 03 2021

В неділю, 14 березня, у Винниках на футбольному полі зі штучним покриттям перший спаринг у 2021 році провів дебютант другої ліги чемпіонату Тернопільської області ФК "Присівці", яким зустрічався з ФК "Тернопіль-АТО", повідомляє АФТ.

На 15-й хвилині матчу нападник команди з Присівців Василь Турчин, скориставшись помилкою захисників суперника, вийшов віч-на-віч з голкіпером і відкрив рахунок (1:0). До закінчення першого тайму футболісти з Присівців ще двічі були близькими для того, щоб подвоїти рахунок у матчі, але впевнено діяв воротар атовців Володимир Раточка. В другому таймі гра вирівнялась і коли вже матч підходив до завершення, атовці провели атаку по лівому флангу, яку вдало завершив Ігор Музика (1:1).

ФК "Присівці" виступав у такому складі: Антонюк, Бабуняк (Заверюха), Андрій Теслюк, Ніков, Кладик (Нога), Яцунда (Ярослав Теслюк), Турчин, Журик, Лещук (Джуніор), Чуквуматі (Байо), Дорош (Гринда).