Про нас
увійти

У Чорткові, ймовірно, проходитимуть матчі футбольної Української Прем’єр-Ліги U-19

категорія: Футбол | дата: 08 02 2021
У Чорткові, ймовірно, проходитимуть матчі футбольної Української Прем’єр-Ліги U-19

Існує велика ймовірність того, що вже у липні в Чортків знову повернеться великий футбол! Йдеться про проведення матчів футбольної Української Прем’єр-Ліги U-19 на стадіоні "Харчовик". Про можливості співпраці між ФСК "Кристал" Чортків та ФК "Агробізнес" Волочиськ спілкувались представники команд у суботу, 6 грудня.

Член правління ФК "Агробізнес", знаний на теренах нашого краю футболіст, котрий встиг пограти в еліті українського футболу – Андрій Донець розповів про перспективи команди, у якій працює: "Керівництво команди поставило перед футболістами амбітне завдання – вихід в Українську Прем’єр-Лігу. Наразі ми вже проходимо атестацію для участі в УПЛ. Як на мене, завдання цілком реальне, все у наших руках – наразі ми очолюємо турнірну таблицю Першої ліги".

Згідно з вимогами УПЛ, кожен клуб елітного дивізіону повинен заявити молодіжну команду в Чемпіонат України U-19. Оскільки ФК "Агробізнес" немає молодіжної команди, керівництво розпочало пошуки футбольних колективів в інших містах. Одним із найкращих варіантів клуб із Волочиська вважає юніорську команду ФСК "Кристал" Чортків, яка зараз успішно виступає у Дитячо-юнацькій футбольній лізі України U-19.

"Якщо ми дійдемо згоди із вами, а також якщо ФК "Агробізнес" таки виконає завдання потрапити до Прем’єр-Ліги – ми запропонуємо хлопцям та тренерському складу професійні контракти. Грати команда буде у Чорткові на стадіоні "Харчовик". Важливий момент – ФК "Агробізнес" не вмішуватиметься у "внутрішню кухню" команди із Чорткова, тренерський склад сам вирішуватиме, хто гратиме", – розповів Андрій Донець.

У свою чергу міський голова Чорткова, віце-президент ФСК "Кристал" Володимир Шматько зазначив, що така нагода – це справді неймовірно великий шанс для молодих чортківських футболістів спробувати свої сили на найвищому рівні. Відповідально та сумлінно скориставшись можливістю, хлопці зможуть потрапити у професійний дорослий футбол.
Новий сезон Української Прем’єр-Ліги U-19 розпочнеться вже у липні цього року, тож консультації та перемовини між ФСК "Кристал" Чортків та ФК "Агробізнес" Волочиськ задля узгодження всіх деталей триватимуть і надалі.

Джерело: ФСК "Кристал" Чортків

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook