"Нива" завершила селекційний збір

категорія: Футбол | дата: 30 12 2020

27 грудня футболісти "Ниви" провели другу двосторонню гру у рамках кількаденного тренувально-селекційного збору.

Вдруге поспіль двосторонка завершилася перемогою гравців у "зелених" маніжках з аналогічним рахунком 4:2.

У першому таймі "зелені" повели у рахунку завдяки голам Андрія Різника та одного з потенційних новачків, який відзначився прямим ударом зі штрафного.

Після короткої перерви "червоні" один м'яч відіграли. Відзначився Андрій Скакун. Згодом команди обмінялись голами. За "зелених" відзначився потенційний новачок, а за "червоних" — Максим Проців.

А остаточний рахунок у зустрічі встановив ще один потенційний новачок, який приніс перемогу "зеленим".

Після двосторонньої гри відбулася зустріч команди з керівництвом клубу та загальнокомандний обід. Початок повноцінних передсезонних зборів запланований на 26 січня наступного року.