Тернопільська "Нива" провела двосторонню гру

категорія: Футбол | дата: 26 12 2020

У рамках селекційного тренувального збору футболісти "Ниви" та потенційні новачки 25 грудня провели двосторонню гру.

Поєдинок, що тривав два тайми по 40 хвилин, завершився перемогою команди "зелених" з рахунком 4:2.

Рахунок наприкінці першого тайму відкрив Семен Вовченко, який реалізував пенальті у ворота "червоних". До свистка на перерву його подвоїв Мирон Бідний.

Після короткого відпочинку "червоним" вдалося доволі швидко відігратися. Забитим м'ячем відзначився один із потенційних новачків. На це "зелені" відповіли двома голами. Дублем відзначився Мирон Бідний, а згодом Ігор Гатала.

Перед фінальним свистком "червоним" все ж вдалося відзначитися вдруге. Порожні ворота вразив Максим Проців.

Попереду у команди ще два тренувальні дні. Завтра відбудеться тренування на майданчику з синтетичним покриттям. А завершиться збір ще однією двосторонньою грою.