"Нічлава" з Копичинців – бронзовий призер ветеранського чемпіонату області!

категорія: Футбол | дата: 20 09 2020

19 вересня, у Копичинцях на затишному стадіоні "Над ставом" відбувся поєдинок 10-го туру чемпіонату Тернопільської області серед ветеранів 2020 року між місцевою командою "Нічлава" та гостями з ФК "Гаїв Шевченківські" (Байковецька громада), повідомляє АФТ.

Господарі поля першими відкрили рахунок. На 15-й хвилині відзначився футболіст "Нічлави" Олександр Окрушко. Через чотири хвилини гості завдяки точному удару Віталія Козака рахунок зрівняли (1:1). Довгий час на полі була рівновага, хоча боротьба була дуже напруженою, арбітру матчу теребовлянцю Ігорю Мудрику довелося показати футболістам три жовті картки (доволі багато, як для ветеранських матчів). І все ж таки наприкінці матчу господарям вдалося вирвати перемогу завдяки зусиллям вірменина за національністю Армена Хасікяна (2:1).

Ця перемога забезпечила "Нічлаві" – дебютанту ветеранських обласних змагань, бронзові медалі чемпіонату Тернопільської області 2020 року.

Перенесений матч 7-го туру: "Агрон-Агропродсервіс" (Настасів) – "Нічлава" (Копичинці) – 3:0.

Наступної суботи, 26 вересня, відбудеться два поєдинки заключного 10-го туру: "Ветеран-ЗУКФ" (Тернопільський район) – "Агрон-Агропродсервіс" (Настасів), "Ветеран" (Товсте) – "Галич" (Збараж). З турнірної точки зору особливо цікавим обіцяє бути перший матч, в якому зустрічатимуться лідери ветеранського чемпіонату. Команда "Ветеран-ЗУКФ" з Тернопільського району ще має певні шанси поборотися з "Агроном-Агропродсервіс" за титул кращої ветеранської команди Тернопільщини 2020 року.