Про нас
увійти | реєстрація

Тренера ФК Тернопіль відзначили за розвиток футболу на Тернопільщині

категорія: Футбол | дата: 06 02 2013 | переглядів: 981
Тренера ФК Тернопіль відзначили за розвиток футболу на Тернопільщині

1 лютого року на сьомій звітно-виборчій конференції Тернопільської обласної федерації футболу у відповідності до регламентних документів ФФУ та ПФЛ комунальне підприємство "Футбольний клуб Тернопіль" прийнято до складу колективних членів регіональної федерації.

Разом з тим, у виступі віце-президента ФФУ, голови ТОФФ Мариновського В. М. відзначено вагомий внесок ФК Тернопіль у розвиток аматорського та професіонального футболу на Тернопільщині. Зокрема, він відзначив, що ФК Тернопіль є багаторазовим переможцем міжнародних, всеукраїнських та обласних змагань з футболу серед аматорських команд. Починаючи з сезону 2012-2013 років, команда клубу вперше приймає участь у чемпіонаті України з футболу серед професіональних команд другої ліги. Укомплектована виключно місцевими вихованцями команда за підсумками першого етапу змагань займає 3 місце в групі А, молодіжний склад команди посідає першу сходинку в розіграші чемпіонату України з футболу серед вищих навчальних закладів.

В урочистій частині конференції Мариновський В. М. за вагомий особистий внесок у розвиток футболу в Тернопільській області нагородив Почесною Грамотою федерації футболу України тренера ФК Тернопіль Назаренка Анатолія Петровича.

Джерело: ФК Тернопіль

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook