Про нас
увійти | реєстрація

Сергій Рябцев: "У тернопільській Ниві практично не грав"

категорія: Футбол | дата: 29 01 2013 | переглядів: 1212
Сергій Рябцев:

Одним із футболістів, які залишили склад Ниви взимку, став нападник Сергій Рябцев. До Тернополя футболіст переїхав із Сум, де на нього практично не розраховували. У Ниві, його футбольна кар'єра, теж склалася не надто вдало.

— Сумський колектив увійшов до Першої ліги, а ви — ні. Чому?

— Коли підвищилися в класі, я навіть пройшов перші тренувальні збори. Але потім мені запропонували поїхати до тернопільської Ниви. Пообіцяли, що будується нова команда, тож на мене розраховують. У Сумах було видно, що перебуватиму "на підміні", а ось у Тернополі дали зрозуміти, що буду саме в основному складі. Пе реговорив із Захаряком, і Ігор Володимирович сказав, що якщо варіант із Нивою для мене прийнятний, то він мене відпускає. Тим більше, що наставник тернополян Ігор Яворський запевнив, що розраховує на мене.

— Це був трансфер між клубами?

— Ні, я перейшов до Ниви безкоштовно. Керівництво Сум розірвало зі мною контракт за обопільною згодою.

— Чи знайшли в Тернополі те "щастя", за яким поїхали?

— Ні. Там я практично не грав. Провів кілька стартових матчів, а потім тренер не бачив мене в першому складі. Згодом уже шкодував, що покинув такий клуб, як «Суми». Фактично поміняв шило на мило (зітхає). Якби можна було повернутися в минуле, то все би зробив поіншому.

— Чи пов’язані зараз угодою з якимось клубом?

— Ні, вільний агент. Із тернополянами теж розірвав угоду за обопільною згодою.

Джерело: УФ

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook