Про нас
увійти | реєстрація

За футболістами ФК Тернопіль "полюють" клуби з Прем'єр-ліги?

категорія: Футбол | дата: 16 01 2013 | переглядів: 1348
За футболістами ФК Тернопіль

Муніципальний футбольний клуб з Тернополя після майже півторамісячної відпустки 21 січня розпочне підготовку до другої частини сезону-2012/13. Як вдалося дізнатись Номер один, ФК Тернопіль до нових футбольних баталій готуватиметься виключно в межах Тернопільської області.

Дебютант другої ліги ФК Тернопіль став об’єктом особливої уваги скаутів інших клубів, адже після першого етапу сезону посідає третє місце у турнірній таблиці.

Не секрет, що ФК Тернопіль, який фінансується здебільшого з міської казни, має один з найменших клубних бюджетів, а його гравці отримують одні з найнижчих заробітних плат. Тому тренерам і керівництву клубу вкрай складно зберегти нинішній склад команди, а особливо її лідерів. Так, нещодавно головний тренер Ниви Ігор Яворський озвучив зацікавленість у послугах чотирьох футболістів муніципального клубу — кращого бомбардира ліги Богдана Семенця, майстра спорту міжнародного класу Василя Чорного, піднападника Ігоря Козелка та майстра виконання штрафних ударів Віталія Богданова.

Є цікавість до футболістів ФК Тернопіль і з боку клубів Першої та навіть Прем’єр-ліги. Враховуючи те, що найбільш високооплачуваним гравцям тернопільський клуб навряд чи зможе запропонувати кращі умови по контракту, та й по діючих контрактах на сьогодні футболісти не отримали всіх коштів за 2012 рік, тому можна говорити, що кілька з них залишать ФК Тернопіль. І першими на черзі в цьому списку стоять атакувальний півзахисник Ігор Козелко та воротар Роман Данкович…

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook