Кубок Святого Миколая дістався "будівельникам"

категорія: Футбол | дата: 27 12 2012
Кубок Святого Миколая дістався

Традиційний і наймаститіший турнір з міні-футболу на відкритому повітрі — кубок Святого Миколая, завершився  в парку Національного Відродження. У вирішальній "битві" перемогла тернопільська команда Креаторбуд, яка виявилась сильнішою за Лемківський двір — (4:1).

Загалом у турнірі взяла участь аж 31 команда. До вирішальної стадії змагань пробилися найсильніші — Креаторбуд, Королівський смак, Орбіт та Лемківський двір. В одному з півфіналів лемки звели основний час матчу внічию з одним із фаворитів — Королівським смаком (0:0), зате в серії пенальті їх воротар Василь Стадник виявився фартовішим (3:2) і приніс лемкам путівку до фіналу. В іншому півфіналі "будівельники" не зустріли серйозного опору з боку Орбіта — (3:1).

У матчі за третє місце Королівський смак декласував Орбіт — (4:0).

У вирішальній сутичці кубка рівна гра точилася лише в першому таймі. Так, вже на початку матчу "лемко" Сергій Зварич дезорієнтував воротаря й оборонця Креатора і забив курйозний перший гол. Як не намагалися "будівельники", у першій частині матчу їм вирівняти рахунок не вдалося. Найреальнішим був шанс у Сергія Богородиченка, котрий ударом з воротарського майданчика поцілив у поперечину. Натомість все на свої місцях розставив другий тайм. Спершу Ростислав Ціх, потім Олександр Ждаха і насамкінець Тарас Дурай довели рахунок у матчі до розгромного — (4:1). Результат цілком справедливий, зважаючи на "зірковий" для аматорського турніру склад команди переможців.

Склад переможців: Тарас Дурай, Ростислав Ціх, Автанділ Гвіанідзе, Віталій Гоцалюк, Олександр Ждаха, Ігор Бадло, Сергій Богородиченко, Віталій Коломієць,

Окрім красивого перехідного кубка ручної роботи, гравець команди-переможниці Олександр Ждаха отримав приз кращого бомбардира кубка. Інші індивідуальні призи отримали: воротар Василь Стадник (Лемківський двір), гравець Ігор Семенина (Королівський смак).

Джерело: Номер один