ФК "Копичинці" здобули комфортну перемогу над ФК "Збараж"

категорія: Футбол | дата: 27 09 2018

23 вересня, в першому турі другого етапу першої ліги чемпіонату Тернопільської області (турнір за 1-6 місця) у Копичинцях місцевий футбольний клуб впевнено переміг ФК "Збараж" – 3:0, повідомляє ФФТО.

Долю поєдинку по великому рахунку було вирішено вже в дебютних 15-ть хвилин гри, коли господарі відзначилися двома голами. Вже на шостій хвилині після подачі кутового Іваном Городинським, Володимир Леськів при великому скупченні гравців обох команд зумів проштовхнути м’яча у сітку воріт (1:0). А на 14-й хвилині ФК "Копичинці" отримав право на штрафний і його майстерно виконав капітан команди Іор Сливка. М'яч збаразький воротар спіймав на лінії воріт, але потім випустив і на добиванні зіграв той ж Леськів.

Зробивши в другому таймі велику кількість замін господарі ще одного разу вразили ворота суперника. Передачу з правого краю зробив Микола Куріцький, а Віктор Сагайдак з місця лівого півзахисника влучно пробив під поперечину (3:0).

ФК "Копичинці" – ФК "Збараж" – 3:0 (2:0)

23 вересня. Копичинці. Стадіон "Надія". 600 гл. +18 град.

Судді: Ігор Гарас (Бережани), Павло Цісецький (Тернопіль), Василь Чубарик (Тернопіль).

Спостерігач арбітражу: Іван Будівський (Теребовля).

ФК "Копичинці": Марченко, Наталюк, В. Сороцький, Гондз (Хомишин, 82), Сагайдак, Ватраль (О. Никеруй, 59), Сливка-к, І. Сороцький, Городинський (М. Куріцький, 68), Н. Мороз (С. Куріцький, 53), Леськів (Клак, 63).

ФК "Збараж": Таращук, Ковальчук, Бабій, Загородний, Конечний-к, Хруняк (Скоблунов, 56), Николайчук, Паламар, Була (Лобас, 85), Качор, Аджей.

Голи: Володимир Леськів (6, 14), Віктор Сагайдак (72).

Попереджені: немає.