Про нас
увійти | реєстрація

Чемпіон Тернопільської області розробив план дій на 5 років!

категорія: Футбол | дата: 22 09 2018 | переглядів: 346
Чемпіон Тернопільської області розробив план дій на 5 років!

21 вересня відбулася робоча зустріч керівників футбольного клубу "Агрон" Великогаївська об´єднана територіальна громада, повідомляє ФФТО.

На ній були присутні президент клубу Березовський Ю.Р., почесні президенти Кохман О.А. та Чайківський І.А., голова громадської організації ФК "Агрон" Зендран С.Б., заступник голови ГО "ФК "Агрон"" Гуля С. Р. та ревізор ГО ФК "Агрон" Великогаївська ОТГ Салик М.С.

Головним питанням порядку денного було розвиток футбольного клубу "Агрон" на найближчі 5 років. А саме вихід команди на професійний рівень, але тільки по спортивному принципу. Створення єдиної вертикалі ветеранського, дорослого і дитячого футболу. Робота з вболівальниками та людьми, які хочуть допомогти в розвитку клубу.

В результаті зустрічі дійшли до висновку, що потрібно розробити і виготовити логотип та екіпірування для футболістів у власному форматі. Провести розмову з тренерським штабом і напрацьовувати спільно стратегію розвитку ФК "Агрон" Великогаївська ОТГ на найближчі 5 років, щоби прославляти Тернопільську область на всеукраїнському рівні.

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook
Нива Тернопіль
Коментарі
Гість не може залишати коментарі  Залогінитись   Зараєструватись