ФК Тернопіль-ТНПУ переміг чернівецький Університет

категорія: Футбол | дата: 08 11 2012

У 5-му турі всеукраїнського студліги з футболу тернопільські "педагоги" здобули вольову домашню перемогу. На стадіоні ТНПУ 7 листопада тернополяни перемогли з рахунком (3:2).

До очного протистояння Тернопіль-ТНПУ та Університет мали по 7 очок та ділили 1-2 місця. Тернопільські студенти не втратили нагоду вийти на "чисте" перше місце.

Господарі відкрили рахунок вже на 8-ій хвилині матчу — відзначився Юрій Соколовський. Проте чернівецька команда незабаром відігралася зусиллями Ігоря Бойчука.

Все найцікавіше у матчі відбулося у другому таймі. Спершу за другу жовту картку з поля вилучили гравця Університету Андрія Королянчука. Це дало змогу ФК Тернопіль-ТНПУ заграти активніше і до 80-ї хвилини зустрічі Богдан Семенець зробив дубль. Слабкою втіхою для Університету став гол на останніх хвилинах матчі від Ігоря Бойчука.

Тож перемога (3:2) дозволила тернопільській команді одноосібно вийти у лідери студентської ліги. В активі Тернопіль-ТНПУ — 10 очок. А два голи Богдана Семенця дозволили йому очолити список бомбардирів. У п’яти зустрічах наш гравець відзначився 6 разів.

А днем раніше свій матчі провів кременецький Буревісник. На власному полі кременчани з мінімальним рахунком (1:0) обіграли СК Меркурій-КНТЕУ з Києва. Гол на рахунку Вадима Годлевського.

Всеукраїнська студентська ліга з футболу. Кременець, міський стадіон. 6 листопада

Буревісник (Кременець) - СК Меркурій-КНТЕУ (Київ) 1:0

Гол: Годлевський (92)