Про нас
увійти

Василь Івегеш: "Дуже хвилювався за матч з Кристалом"

категорія: Футбол | дата: 07 11 2012
Василь Івегеш:

Після матчу з херсонським Кристалом (4:1) своїм враженням про поєдинок поділився головний тренер ФК Тернопіль Василь Івегеш.

— Дуже важкий був матч, адже наша гра була завжди побудована на довгих передачах через Василя Чорного, який не міг зіграти у цьому матчі. Тому нам довелось у цьому матчі повністю перебудуватись. Також не хватало і Клекота, який теж пропускав зустріч через вилучення у протистоянні з Нивою. Крім того дуже хвилювався за цей матч враховуючи що багато гравців пройшли так званий "марафон" — після поєдинку з Нивою ми ще провели дві важких гри на студентську лігу.. боялись за функціональний стан гравців. Однак сьогодні дякуючи бажанню гравці показали свою кваліфікацію. Тепер ми розуміємо, що уже де-факто обидві тернопільські команди попали за підсумком першої частини чемпіонату у чільну шістку, і це є дуже добре для всього нашого футболу.

— Прокоментуйте стан поля — зі сторони він виглядав далеко не у кращих кондиціях...

— Ну тут вже вплинули і складні погодні умови, які передували зустрічі. Все ж варто подякувати працівникам і директору стадіону що доклали максимум зусиль для того, щоб воно було придатним до гри. Хочеться до речі сказати що навіть у багатьох команд Другої ліги зараз поля ще у гіршому стані, а це — враховуючи що на наш газон припадає подвійне навантаження, адже тут грають дві команди багато про що говорить.

— Сергій Полянчук сьогодні вперше а довгий час вийшов у стартовому складі, і відзначився дублем...

— Сергій у нас один із старожилів команди і довів що він ще нам багато у чому допоможе в Другій лізі. У чемпіонатах області у нас завжди кращим бомбардиром був Семенець, а друге місце постійно посідав Полянчук, тому я вірив що його рано чи пізно "прорве" і свої голи він ще заб’є, як бачимо — це сталось у матчі з Кристалом.

— Наступний суперник — Десна головний фаворит ліги.. як будете грати з ним?

— Добре що у цій грі вже зможуть зіграти Клекот і Чорний, але як бачимо — через перебір карток пропускатиме матч Курило. Ми знаємо яке завдання у Десни, однак докладемо максимум зусиль для того щоб зачепитись бодай за очко, і цим самим допомогти нашим колегам з Ниви виконати їх завдання на сезон.

Джерело: ФК Тернопіль

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook