Тернопільські атовці відсвяткували перемогу у Львові

категорія: Футбол | дата: 24 06 2018

В рамках 8-го туру чемпіонату України серед команд учасників АТО збірна Тернопільської області у м. Львові зустрічалась з місцевою командою "Десант-80" і святкувала чергову перемогу – 2:0, повідомляє ФФТО.

У першому таймі, який проходив за переваги тернопільської команди, відзначитись результативними діями футболістам не вдалося. Про те з початком другого тайму наша збірна провела ряд атак і двічі у воротах суперника розписався Олег Сліворський.

Здобувши перемогу збірна Тернопільської області набрала 17 очок і закріпилась на другому місці турнірної таблиці групи "Захід", відстаючи на 5 очок від лідера – команди "Леви".

Наступний матч збірна Тернопільських атовців проведе із командою "Прикарпаття" (Івано-Франківськ), яка після перемоги над командою м. Рівне (3:2)  набрала 14 очок і перебуває на третьому місці турнірної таблиці.