ФК "Збараж" впевнено переміг ФК "Тернопіль-Педліцей"

категорія: Футбол | дата: 23 06 2018

20 червня, в центральному поєдинку 8-го туру в групі "Б" першої ліги ФК "Збараж" на власному полі переміг ФК "Тернопіль-Педліцей" – 3:0.

Вже на шостій хвилині матчу господарі залишилися в меншості. Центральний оборонець ФК "Збараж" Валері Джозеф чомусь став обігравати тернопільського нападника Андрія Романішина, втратив м’яча і коли опонент вийшов практично на одного воротаря, завалив того у штрафному майданчику. Збаразька команда отримала подвійне покарання – пенальті і вилучення Джозефа.

Однак своїм шансом тернополяни не скористалася, капітан команди Андрій Новачинський з одинадцятиметрового переграти воротаря суперника Тараса Таращука не зумів, кіпер витягнув м’яча з правого нижнього кута.

Усі основні події в матчі проходили після перерви. Відпочивши, ліцеїстів було не впізнати. Вони віддали ініціативу супернику, програвали практично всю боротьбу, за 45-хвилин створили один гольовий момент, при цьому маючи на одного гравця більше пропустили аж три голи. Розгрому суперника поклав Аджей Бернард, котрий втік від захисників від центра поля і майстерно реалізував передачу Романа Качора – пробив під воротарем Дмитром Карасьовим (1:0).

Другий гол вже забив Роман Качор, а асистентом виступив Василь Процик, який хвилину перед тим вийшов з лавки запасних. Качор теж реалізував вихід віч-на-віч – голкіпер м’яча торкнувся, але той таки влетів у сітку воріт (2:0). А в компенсований час після подачі кутового Матвієм Николайчуком ударом головою вгатив м’яча у ворота довжелезний Святослав Кантицький (3:0).

ФК "Збараж" – ФК "Тернопіль-Педліцей" – 3:0 (0:0)

20 червня. Збараж. Стадіон "Колос". 100 гл. +25 град.

Судді: Іван Мандзюк (Зборів), Михайло Брик (Чортків), Віталій Чорній (Борщів).

Спостерігач арбітражу: Борис Трач (Тернопіль).

ФК "Збараж": Таращук, Кантицький, Бабій, Бутковський (Загородній, 60), Джозеф, Конечний-к, Николайчук, Аджей, Качор (Ногас, 90+2), Була (Процик, 88), Косінський.

ФК "Тернопіль-Педліцей": Карасьов, Коломієць, Волошин, Ткачук, Новачинський-к, Мостовий, Голодрига, Шевчук (Грамяк, 57), Павлусь, Романішин, Лаврик (Гарбузов, 57).

Голи: Аджей Бернард (48), Роман Качор (89), Святослав Кантицький (90+2).

Попереджені: Б. Волошин (60), О. Була (65), В. Процик (90+3).

Вилучений: В. Джозеф (6).