ФК Тернопіль зробив ще один крок до вильоту з Першої ліги (ФОТО)

категорія: Футбол | дата: 09 05 2017

У 29-му турі Першої ліги футбольний клуб Тернопіль під керівництвом нового наставника Петра Бадла знову програв.

На Тернопільському міському стадіоні тернополяни з рахунком 0:1 програли футбольному клубу Полтава, який напередодні гри теж змінив головного тренера. Переможний гол полтавчани провели ударом з пенальті у першому таймі. Одинадцятиметровий реалізував Євген Трояновський.

ФК Тернопіль мав нагоди відігратися, але їх не реалізував. Так само чимало гольових моментів створила Полтава, особливо у другому таймі, коли ФК Тернопіль залишився у меншості через вилучення Романа Кухарського. Проте більше, ніж один м'яч, вболівальники на стадіоні не побачили.

Додамо, що ситуація ФК Тернопіль у Першій лізі уже досягла своєї критичної межі. І уже в наступному турі, у випадку невдалого результату в виїзному матчі проти Оболонь-Бровар, підопічні Бадла можуть оформити виліт до Другої ліги.