ФК Тернопіль знову програв у Першій лізі (ФОТО)

категорія: Футбол | дата: 06 08 2016

Програшна серія ФК Тернопіль збільшилась до трьох матчів. У 3-му турі Першої ліги тернополяни на виїзді програли рівненському Вересу 4:2

У першому таймі в воротах Тернополя побував лише один м'яч. Його автором став нападник рівнян Михайло Сергійчук. Зате після перерви голи у сітку воріт гостей влітали часто та регулярно. Дублем відзначився Руслан Степанюк та ще один м'яч забив Василь Білий.

ФК Тернопіль зумів відповісти лише двома голами. У середині другого тайму забив Віталій Богданов. А уже на доданих до основного часу хвилинах, пенальті чітко реалізував Ігор Курило.

Уже у найближчу середу на Тернопіль чекає старт у Кубку України з футболу. Вдома підопічні Івана Марущака прийматимуть стрийську Скалу, яка свій матч чемпіонату виграла на виїзді у Охтирці 1:2.