ФК Тернопіль здобув вольову перемогу над Ретро

категорія: Футбол | дата: 13 06 2012

13 червня на стадіоні у Великих Гаях відбувся матч 5-го туру чемпіонату України серед аматорів. Футбольний клуб Тернопіль приймав команду Ретро з міста Ватутіне (Черкаська обл.).

Рахунок ще на початку першого тайму відкрили гості. Голкіпер Тернополя Іван Мельник не за правилами зупинив футболіста Ретро у штрафному майданчику. Арбітр зустрічі без вагань вказав на точку. Однак, молодий страж воріт удар відбив, але на добиванні найспритнішим все ж виявився гравець гостей — (0:1).

Пропустивши, тернополяни робили всі спроби, щоб відігратися. Зробити це довелося лише на передостанній хвилині тайму, коли відзначився Ігор Сороцький (1:1). Варто відзначити, що Ретро теж не відсиджувався в обороні і кілька разів таки проходив оборону підопічних Івегеша.

А героєм зустрічі став Сергій Полянчук. Форвард Тернополя наприкінці матчу ударом головою замкнув передачу партнера зі штрафного — (2:1). Збільшити перевагу міг Богдан Семенець, але на останніх хвилинах він не реалізував вихід сам-на-сам.

Перемога дозволила Тернополю обійти Ретро у турнірній таблиці аматорського чемпіонату. Перше коло наша команда завершує на 2-му місці.