Про нас
увійти | реєстрація

Тернопільські флорболісти випробували свої сили на міжнародній арені (ФОТО)

категорія: Флорбол | дата: 03 06 2014 | переглядів: 3069
Тернопільські флорболісти випробували свої сили на міжнародній арені (ФОТО)

22-23 травня Попраді (Словаччина) відбувся товариський турнір з флорболу TATRY APLEND CUP — 2014 серед дітей 2000 і 2002 р.н.

У турнірі взяли участь близько 70 флорболістів з 8 команд у двох вікових категоріях. Гостями турніру стали три команди з України, а саме зТернополя, який є одним з лідерів з розвитку флорболу в Україні. Це команди Шторм (2000 р.н.) і Шторм (2002 р.н.), а також команда ФлК Тернопіль (2002 р.н.) .Організатором турніру і партнером стала компанія Аplend, спільно з туристичною фірмою Алла (Львів), яка організувала проїзд і візову підтримку спортсменам.

Пропонуємо вашій увазі підсумки та цифри турніру:

Day 1. Qualification

Storm 4:2 Flk Ternopil

Jarna Poprad 2:4 Gymnazium CUCUCHINOVA

1/2 final

Storm 5:2 Jarna Poprad

Flk Ternopil 1:8 CUCUCHINOVA

Match 3-rd place

Jarna Poprad 2:1 Flk Ternopil

Final

CUCUCHINOVA 4:3 Storm

Старша вікова група:

Day 2. Qualification

Jarna Poprad 12:1 Flk FRANCISCIHO

Storm 4:2 Gymnazium CUCUCHINOVA

1/2 final

Storm 8:3 Flk FRANCISCIHO

Jarna Poprad 6:4 Gymnazium CUCUCHINOVA

Match 3-rd place

Gymnazium CUCUCHINOVA 7:2 Flk FRANCISCIHO

Final

Jarna Poprad 4:3 Storm

Підводячи підсумки турніру, не можна не відзначити результати фінальних поєдинків, де зовсім трошки не вистачило українським хлопцям до тріумфу на міжнародній арені. Два фінали з мінімальною перемогою господарів поля говорять про хороший рівень підготовки українських клубів. Турнір за домовленістю між організаторами та тренерами з Тернопільської обласної федерації флорболу має честь стати щорічним із запрошенням все більшої кількості команд з європейських країн, а також бути першим кроком на початку історії співпраці між Словаччиною та Україною.

— Хлопці показали хороший характер і боролися до кінця, три наші команди поступилися у вирішальних матчах з мінімальним рахунком, що говорить про рівень команд. Ми з нетерпінням будемо чекати цих команд у нас в Тернополі, а також рішуче підготуємося до наступних ігор у 2015 році, — ділиться коментарями тренер і голова Тернопільської обласної федерації флорболу Володимир Смолка.

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook