Тернопільські флорболістки — у півфіналі чемпіонату України

категорія: Флорбол | дата: 30 01 2014

Поїздка  до Мелітополя, де 18-19 січня відбувся  2-й тур  жіночого  Чемпіонату  України серед  команд Вищої ліги , стала  для тернопільських  флорболісток  з команди  Школа-Ліцей № 6 ім.Назарія  Яремчука успішною, що  підтверджує  вагомий очковий баланс  та  просування вгору у турнірній таблиці.

Наша команда  здобула  9 очок та продемонструвала  бійцівські якості, що знову дивувало всіх флорбольних експертів  країни, адже дівчата займаються  лише третій місяць під опікою тренера  Володимира СМОЛКИ. Вони демонструють неабиякі  досягнення, про що свідчать  результати команди та здобута путівка у півфінал  чемпіонату, що пройде навесні у Києві.

Поразка  в рівній боротьбі  діючим  чемпіонкам  України  в перший ігровий день зовсім не засмутила дівчат,а навпаки була хорошою мотивацією для наступної важливої гри проти срібних призерок  минулого чемпіонату  —  команди  Скала-2.  Дівчата справились з поставленими завданнями, не залишивши жодного  шансу  суперницям. Три безвідповідні м'ячі  наших дівчат:  Оксани  Давлюд, Наталі Троцюк  та Інни  Тимощик  були тому підтвердженням. І лише на останній хвилині матчу дівчата не вслідкували нападника суперниць, яка цим і скористалась — (3:1) у підсумку і друга сходинка в турнірній  таблиці  після  групових  матчів чемпіонату.

Skala girls — LEMBERG  Woman (5:0)

Також  у Мелітополі  відбувся  товариський матч  між  командами  наших тернополянок  та  збірної  команди Скали. Матч тривав 2 періоди по 20 хвилин та отримав  від експертів назву  "репетиція  фіналу чемпіонату" адже на сьогоднішній саме ці дві команди є претендентами на чемпіонський титул.

Матч завершився з мінімальною перевагою збірної  Скали. За нашу команду в свій актив записала блискуче виконаний штрафний  форвард  Лілія Булич, а також  було нереалізовано  буліт нашими дівчатами.