Чемпіонат України з флорболу, Вища ліга - Західна конференція. День другий (+ ФОТО)

категорія: Флорбол | дата: 09 11 2011

Півфінальна драма - саме так можна описати гру ФлК Тернополя та львівського Лемберга у півфіналі чемпіонату України з флорболу.

Львівські вболівальники були шоковані, коли вже за 10 хвилин гри ворота їхньої команди розстріляли тричі і лише під кінець першого тайму львівяни забили один мяч. У другому таймі  в тактику вступили часті заміни львів'ян, в той час як ФлК Тернопіль грав послабленим складом і без присутності тренера, який залишив команду з поважних причин.

3:2, 4:2, 4:3, 5:3, 5:4 – саме так коливався рахунок непередбачуваного півфіналу і за 20 секунд до кінця гри тернополяни пропустили і дозволили супернику зрівняти рахунок - 5:5. За нічийного рахунку прозвучав фінальний свисток, що відправив команди на овертайм, де у ворота тернополян влітає 6-ий м’яч і Лемберг повністю реваншувався за втрачені бронзові медалі чемпіонату Першої ліги у травні цього року. Саме тоді Лемберг поступився ФлК Тернопіль з рахунком 6:7 і зайняв 4-е місце в Першій лізі.

У другому півфіналі між К.Ф.К та Скіфом все було ясно ще до початку гри, що і підтвердив рахунок 9:1. Кияни проекзаменували  новороздільський Скіф, добре розім'явшись перед фінальною грою.

У матчі за 3 місце ФлК Тернопіль був знесилений від прикрого програшу у півфіналі. Наші флорболісти так і не оговтавшись від минулого матчу, програли Скіфу 1:5.

Фінальна гра пройшла під диктовку шведів з К.Ф.К. 7 голів з восьми забили саме легіонери, які в підсумку залишили Лемберг на 2-му місці. 8:7 - К.Ф.К здобуває максимум залікових очок.