Чемпіонат України з флорболу, Вища ліга - Західна конференція. День перший (+ ФОТО)

категорія: Флорбол | дата: 08 11 2011

ФлК Тернопіль потрапив у групу "А". Суперниками наших спортсменів був київський К.Ф.К та луцький Wild West.

Груповий етап розпочався для тернополян приємною звісткою, але із неприємним "присмаком". До Львова не приїхали флорболісти луцького Wild West. Таким чином Тернополю зарахували технічну перемогу із рахунком 5:0. А щоб не нудьгувати, наші флорболісти розминалися проти команди арбітрів ВФФ. У підсумку – 1:1.

Зважаючи на обставини, у нашій групі залишилася лише київська команда К.Ф.К. За пряму путівку у півфінал між столичними та нашими флорболістами розгорнулась справжня битва. Технічна шведська зв’язка киян пішла у відрив, забивши 2 швидких м’ячі, і на перерву команди пішли за рахунку 4:1. А от у другому таймі, витривалість тернополян почала брати гору над закордонною технікою. Темп гри виріс і кияни почали діяти жорстко, що призвело до двох вилучень гравців К.Ф.К. Цим і скористався ФлК Тернопіль, забивши 3 мячі, а натомість пропустивши лише один. За дві хвилини до завершення, зберігаючи шалену інтригу гри, рахунок став 6:5 на користь київського клубу. Але на жаль, тайм флорболі триває лише 20 хвилин. К.Ф.К зберіг свою перевагу і став переможцем гри.

- Нам не вистачило якихось 5-7 хвилин, щоб дотиснути К.Ф.К. Також були нереалізовані моменти, довга розкачка на початку гри і в результаті - мінімальна поразка від команди, яку потрібно було обігрувати. Це – флорбол і непередбачуваність є однією з його прикрашаючих якостей! - поділився після гри тренер ФлК Тернопіль  Володимир Смолка.

У паралельній групі "В" діючий чемпіон Першої ліги  - YMCA (Луцьк) не взяв жодного очка і, посівши останнє місце, зустрівся з тернополянами в  1/ 4  фіналу.

Гра пройшла за схожим сценарієм. Виклавшись у двох іграх, лучани не змогли стримувати опір форвардів Тернополя – двічі відзначились Євген Боїло та Володимир Смолка. По одному голу – Тарас Мамус, Андрій Вальчук і Антон Літинський. У підсумку ФлК Тернопіль переміг опонентів із луцька з рахунком 7:3 та вийшов до півфіналу, у якому нашим флорболістам протистояв львівський Лемберг.

Про інші матчі ФлК Тернопіль на змаганнях у Львові, читайте на нашому сайті згодом.