У Тернополі відбувся дитячий турнір з флорболу — "Ternopil Open-2013"

категорія: Флорбол | дата: 13 05 2013
У Тернополі відбувся дитячий турнір з флорболу —

11 травня у спортзалі "ФОК"  сім команд з Тернополя, Львова,  Нового Роздолу та Новояворівська боролися за титул чемпіона. У змаганнях взяли участь діти 2001/03 років народження.

На першому етапі змагань організатори розділили команди на дві підгрупи. У першу потрапили: Шторм (Тернопіль), ТФК (Тернопіль), Леви (Львів), Strong Spirit (Новояворівськ), а у другу — Скіфенята (Новий Розділ), ФлК Тернопіль-3, Гладіатори (Львів).

Після групових етапів, на команди очікували півфінали, учасниками яких стали по дві кращі команди із двох груп. У першому півфіналі на паркеті зустрілися тернополяни — Шторм (тренер Тарас Мамус) та ФлК Тернопіль-3 (тренер Володимир Смолка). Кращими у цьому матчі були підопічні Тараса Мамуса, які здолали опонентів (7:0). У другому півфіналі теж рівної боротьби не вийшло. Команда з Новояворівська — Strong Spirit з рахунком (6:1) обіграла Скіфенят та стала другим учасником фіналу.

Вирішальному матчу передувала сутичка за третє місце, яку лише у серії булітів (3:2) виграли флорболісти з ФлК Тернопіль-3. А у фіналі з рахунком (4:2) перемогу святкував Шторм, який і став володарем переможного кубка.

— Цей турнір ми розглядаємо як репетицію майбутнього кубка України з флорболу, який пройде у Львові в середині червня. На кубкових змаганнях будуть виступати і дорослі команди і юніори. Для юних флорболістів наш турнір став прекрасною нагодою перевірити свої сили перед відповідальними змаганнями. Приємно, що два призових місця завоювали тернопільські команди, — поділився враженнями від турніру голова Тернопільської обласної федерації флорболу Володимир Смолка.