ФлК Тернопіль увійшов у зону плей-офф Вищої ліги (+ ФОТО)

категорія: Флорбол | дата: 31 12 2012

Засніжений Львів став епіцентром флорбольних подій, адже саме  туди приїхали 7 колективів Вищої ліги чемпіонату  України з’ясувати, хто на початку весни увійде до  квартету найсильніших. Тур видався цікавим та повним несподіваних результатів, отже відповідь на це питання перенесено на останній тур, який відбудеться наприкінці лютого у Донецьку.

ФлК Тернопіль – Sharks (Донецьк) — (6:3)

Арбітри: А.Семенюк – Д.Євдокімов (м.Мелітополь)

Голи: 0-1  1’хв.  Даніл  ВЯЗЕНКІН;  0-2    2’хв.  Станіслав  ЩЕРБАКОВ ; 1-2    2’хв.  Матіс  ГРАВІТІС ; 1-3    3’хв.  Станіслав  ЩЕРБАКОВ ;  2-3    5’хв.  Євген  БОЇЛО;   2-й тайм  / /    3-3    12’хв.    Яніс  ГРАВІТІС ;  4-3     14’хв.    Олег  ЛАБА ; 5-3     17’хв.   Тарас   МАМУС ;  6-3      19’хв.    Віктор   ЯМЩИКОВ.

У минулому сезоні  команди волею жеребу  розминулись у плей-офф і, відповідно, ще ні разу не зустрічались в офіційних  матчах. А тому результат поєдинку цікавив багатьох експертів флорбольного простору. Фаворитами називали донеччан, адже "акули" — це досвідчений колектив, який налічує вже десятилітню історію, виступав на багатьох змаганнях і є одним з головних  конкурентів за звання  чемпіона України. ФлК Тернопіль  в свою чергу — молода амбіційна команда з  вольовим характером, яка  в минулому сезоні завоювала собі назву "гроза фаворитів".

Старт поєдинку був за донеччанами, які стрімко кинулись здобувати  очки, але  на перерву команда з Донецька  пішла з мінімальною перевагою. У другому таймі  "ФлК"  набрав обертів і зміг довезти, що  досвід на фоні амбіцій — не показник, і як результат — перша перемога  в офіційних  зустрічах та важливих три очки для боротьби за путівку в плей-офф.

Temple Youth (Суми) – ФлК Тернопіль — (3:9)

Арбітри: В.Гончаров – Д.Євдокімов  (м.Мелітополь)

Голи: 0-1   1’хв.  Олег  ПАВЛИШИН;  0-2    5’хв.   Олег  ЛАБА; 0-3    5’хв.   Олег  ЛАБА; 0-4     6’хв.   Тарас  МАМУС;  0-5  9’хв.   Олег   ЛАБА;  0-6     14’хв.   Олег  ЛАБА     2-й тайм  / /     1-6      6’хв.     Богдан  БЕЗРОДНИЙ; 2-6       7’хв.  Богдан  БЕЗРОДНИЙ;  2-7     9’хв.   Тарас  МАМУС; 2-8      13’хв.  Олег   ЛАБА; 2-9      17’хв.  Олег  ПАВЛИШИН;  3-9     19’хв.  №8

Перед матчем наставник тернополян Володимир Смолка ставив дві цілі на гру: взяти три очки в заліковку і відіграти програш у плей-офф минулого чемпіонату (нагадаємо, що в  1\4  фіналу сумчани навесні переграли наш  клуб з рахунком  (6:1) Із  завданням  наші хлопці впорались досить легко, розігравшись на "акулах", тернополяни розпочали масивний пресинг аутсайдера чемпіонату та закинули у першому таймі 6 "сухих" м’ячів. Олег Лаба був найбільшим  кривдником  сумчан — 5 голів у одному матчі ще не забивав ніхто в цьому чемпіонаті.

У другому таймі  харизматичний капітан Богдан Безродний закинув два поспіль швидких голи, немов спробував переломити хід поєдинку. Та тайм-аут тернополян  все розставив на свої місця: зібрались і домовились — більше десяти — не забивати! На мажорній ноті — 6 очок у двох матчах, тернополяни вирушають до салону Нуга Бест, де і будуть відпочивати та відновлюватись перед недільними матчами.

Перший  ігровий  день.  8  грудня  2012

Тигри (Донецьк) – Скала (Мелітополь) — (5:5)

Temple Youth (Суми) – КФК (Київ) — (6:10)

Лемберг (Львів) – Тигри (Донецьк) — (7:3)

Sharks (Донецьк) – КФК (Київ) — (4:7)

Лемберг (Львів) – Скала (Мелітополь) — (7:12)

Sharks (Донецьк) – Temple Youth (Суми) — (7:4)

ФлК Тернопіль – КФК (Київ) — (5:2)

Арбітри: Д.Абеляшев – Ю.Балабанов  (м.Донецьк)

Голи: 0-1     4’хв.  Олександр  ЗАБОЛОТНИЙ; 1-1      5’хв.  Олег  ЛАБА;  2-1     7’хв.  Віктор  ЯМЩИКОВ; 3-1     9’хв.  Євген  БОЇЛО;    2-й тайм  / /     4-1      11’хв.   Олег  ЛАБА;  4-2       14’хв.  Артем  ТРИГУБ; 5-2      18’хв.   Євген  БОЇЛО.

— Недільним ранком наша команда першою прийшла до спортивного залу, де мав відбуватись матч. З організаторів ще нікого не було, охоронець тепло зустрів нас посмішкою та увімкнув світло в залі, і в цю мить, коли ми переодягнулись і вийшли на розминку, мене наповнило неймовірне почуття — я чітко усвідомив, що так як МИ прийшли в зал ПЕРШИМИ — МИ маємо обов’язково ПЕРЕМОГТИ. Я розповів про це хлопцям, і це підбадьорилонас перед початком гри проти киян. З нетерпінням очікував на гру, адже команда  киян підсилилась  легіонером зі Швеції Ілларі Аларука, і хотілось швидше зіграти проти  нього, бо  я пильно стежив за його діями у матчах з сумчанами  та "акулами" вчора, та обрав для себе тактику  персональної опіки — ділиться  спогадами граючий тренер тернополян  Володимир  Смолка.

Третя поспіль перемога тернополян насторожила гучним звоном всі присутні колективи, і насамперед  донецьких Тигрів, матчем проти яких  завершувався 2-й тур.

Тигри (Донецьк) – ФлК Тернопіль — (7:4)

Завершальний матч 2-го туру  був принциповим, адже обидві команди  ведуть боротьбу за путівку до плей-офф, а тернополяни ще й прагнули взяти реванш за поразку у першому турі (1:4).

Однак цього досягти не вдалося і триочки до свого активу записали саме Тигри. На  перерву команди пішли з рахунком (4:2), а у другій половині матчу хід гри вирівнявся, проте на остаточний рахунок  це не вплинуло. Як підсумок — друга поразка поспіль у офіційних матчах між командами.

Другий ігровий день.  9  грудня  2012

Скала (Мелітополь) – Temple Youth (Суми) — (5:3)

КФК (Київ) – Тигри (Донецьк) — (2:6)

Лемберг (Львів) – Sharks (Донецьк) — (4:4)

Лемберг (Львів) – Temple Youth (Суми) — (9:3)

Sharks (Донецьк) – Скала (Мелітополь) — (1:4)

Приємними моментами можна відзначити три поспіль перемоги ФлК Тернопіль, що дозволило команді Володимира Смолки піднятись на четверту сходинку турнірної таблиці та потрапити в зону плей-офф.