Стимул-ТНВК №17 — срібний призер флорбольної Шкільної ліги (+ ФОТО)

категорія: Флорбол | дата: 15 05 2012

Флорбольна команда з Тернополя Стимул-ТНВК №17 повернулася додому з срібними медалями. Підопічні Володимира Смолки у фіналі Шкільної ліги, що відбулася у Львові, поступились команді Скіфенята (Новий Розділ) з рахунком (4:5).

Саме так завершився сезон у Шкільній Лізі (U-10). Останній тур видався насиченим та цікавим на події, адже тут підсумовувались праця та вміння команд за увесь рік. Хтось вперше для себе приїхав на масштабні змагання, а саме — команда Чемпіон з Тернополя, яка теж тренується під керівництвом Володимира Смолки. А хтось — поборотись за призові місця: ЗОШ № 3 та Тернозаври (підопічні Тараса Мамуса), набувати ігрових навичок, як Скіфенята, а дехто здобувати трофеї на власному полі — Х3М (Львів). Та гра розставляє все на свої місця…

Путівки у півфінал розігрували між собою 7 команд у двох групах. В групі "А" впевнено розібрались з суперниками новачки ліги — новороздільські Скіфенята. Вони з рахунком (9:0) перемогли ЗОШ №3 з Тернополя, а також здолали ще одну нашу команду — Тернозаври (ЗОШ №20), яка до матчу вважалася фаворитом фіналу, але розгублений настрой на турнір, залишив їх за бортом квартету найсильніших. Рахунок зустрічі (3:1).

У групі "В" ситуація була схожою, проте на відміну від Тернозаврів, ЗОШ № 3 виборола путівку у протистоянні з новояворівським Spirit (2:1). Без великих шансів на успіх, але за безцінним досвідом приїхала сюди ще одна нова команда під мажорною назвою — Чемпіон, яку зовсім нещодавно почав тренувати Володимир Смолка.

— Нам лише 2 місяці, а тому ми освоїли початкові навики флорболу. Наші великі перемоги попереду і кожен наступний турнір буде тому доказом, — заявив наставник Чемпіонів.

Команда, на жаль, програла всі три матчі, але дітлахи яким було 6-8 років, грали проти 10-ти річних сміливо та завзято, і за це отримали похвальні дипломи від Тернопільської обласної федерації флорболу.

У півфіналах події передбачити було не важко: Скіфенята переграли львівський Х3М — (4:0), а Стимул-ТНВК №17 ще у першому таймі забив 3 "сухі" м'ячі у ворота ЗОШ № 3. Хоча після перерви їм вдалось скоротити відставання до мінімуму, але вже проти них грала підростаюча "армада" стимулівців. (3:2) — Стимул у фіналі.

Матч за 3-є місце, знесилені попередніми іграми, розіграли між собою принципові сусіди — Львів та Тернопіль. І, у черговий раз, перемогу святкували тернополяни — (1:0). Отож, бронзу додому везе ЗОШ № 3, що є непоганим результатом для Тараса Мамуса у першому чемпіонаті.

"Смолка-Павлишин" — цю тренерську дуель запам'ятають літописи флорбольної історії, адже дану тренерську дуель неможливо передбачити в жодній віковій категорії, бо матчі цих тренерів зберігають інтригу аж до фінального свистка. Підопічні цих тренерів залишили позаду всю Західну Україну за кількістю завойованих титулів, Тернопіль - Новий Розділ — це завжди цікаво, це завжди видовищно, це вибухова суміш на будь-якому турнірі.

Скіфенята - Стимул-ТНВК № 17 — найвидовищніший матч Шкільної Ліги сезону 2011/2012. Це право повністю належить цьому поєдинку, адже вже з перших хвилин почались швидкі атаки та гострі удари по воротах в обидві сторони. Дві грубі помилки центрального захисника Стимула Любомира Пастушенчина призвели до двох голів (0:2). Але Копанський та Пилипчук відповідають влучно — (2:2). Наприкінці першого тайму Стимул пропускає ще двічі і з некомфортними (2:4) йде на відпочинок.

Другий тайм повністю видався за Стимулом. Ще двічі відзначається Саша Пилипчук, і ось залишається зробити ще крок та золотим цей крок став для Скіфенят. Ростик Кулинич забиває 5-й гол у ворота Стимулу. За 2 хвилини до кінця матчу тренер тернополян знімає воротаря і випускає шостого польового гравця. Стимул всією командою пішов вперед, але м'яч в кількох сантиметрах свистить біля бокової штанги після удару Ростика Копанського. Лунає фінальний свисток і записує в історію рахунок (4:5) на користь Скіфенят. А Стимул зі сльозами на очах та сріблом на грудях, крокує до роздягалень. Це флорбол у найяскравіших його моментах...це Шкільна Ліга....найщиріший турнір України.

Статистика підбиває підсумки про найцікавіші факти сезону, які незабаром читайте на нашому сайті. А команди повертаються додому, готуватись до відповідальних матчів на Кубок України-2012, які пройдуть у Львові з 8 по 10 червня.