Про нас
увійти

Підручний розповів, чи планує виступати в сезоні, якщо переможе на виборах президента ФБУ

категорія: Біатлон | дата: 12 11 2022
Підручний розповів, чи планує виступати в сезоні, якщо переможе на виборах президента ФБУ

Біатлоніст поки не готовий відмовлятися від змагальної кар'єри, але остаточне рішення ухвалить після виборів.

Капітан чоловічої збірної України з біатлону – чемпіон світу 2019 року в гонці переслідування Дмитро Підручний – розповів, чи планує виступати в новому сезоні 2022/23, якщо переможе на виборах президента Федерації біатлону України. Про те, до яких варіантів готується спортсмен, він поділився в інтерв'ю сайту "Обозреватель".

Вибори мають відбутися 14 листопада під час звітно-виборчої конференції ФБУ. З 1998 року федерацію незмінно очолював Володимир Бринзак, проте цього разу він не висунув свою кандидатуру.

Натомість серед кандидатів – Дмитро Підручний та народний депутат України Іван Крулько. Також на посаду претендувала інша українська біатлоністка, олімпійська чемпіонка Олена Білосюк, проте невдовзі після оголошення про її участь у виборах спортсмена зняла свою кандидатуру.

Раніше Підручний також повідомив у коментарі Суспільне Спорт, що не поїхав на останній збір команди перед стартом нового сезону. Головною причиною стала травма коліна.

Чи змагатиметься Підручний в разі перемоги на виборах

Біатлоніст пояснив, що готувався виступити в цьому сезоні до того, як стало відомо про те, що вибори все ж таки відбудуться не після зняття воєнного стану, як планувалося раніше, а восени. Утім, відмовлятися від змагань Підручний поки не збирається та хоче допомогти команді в принаймні ще одному сезоні.

"Звичайно, ціле літо я готувався до сезону, оскільки спершу ФБУ прийняла рішення про перенесення виборів, які мали відбутися вже після закінчення воєнного стану, – розповів Дмитро. – Але потім вона [федерація] чомусь спонтанно вирішила проводити їх".

"І десь через те, що увесь цей час я готувався і команда теж на мене розраховує, думаю, що незалежно від результатів виборів, я із задоволенням допоможу збірній. Можливо, ще сезон виступатиму, щоб підстрахувати й десь передати певний досвід своїм колегам по команді".

Водночас Підручний зазначив, що подібне рішення остаточно ухвалить лише після обговорення з президією та командою, коли знатиме результат виборів. "Подивимось на ті виклики, які будуть стояти перед нами, наскільки я зможу поєднувати в сезоні цю роботу", – пояснив біатлоніст.

"Нам потрібно розуміти, що, в принципі, федерація та міністерство вже зарядили команду на сезон, все організовано, – додав Підручний. – Бо основна робота федерації, як і спортсмена, проходить навесні та влітку, коли йде підготовка до сезону, а взимку ми вже пожинаємо плоди цієї праці. Тому, в будь-якому випадку, якщо у мене сильна команда, то вона зможе мене підстрахувати. У телефонному режимі 24/7 ми з командою зможемо вирішувати ті проблеми, які перед нами будуть стояти".

 

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook